Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tigris
Kis horzsolás a mindkét oldalon...de impozáns az adat mi szerint 500€-ot költöttek a karbi rendberakásra.
Ja,oké!Valamiért azt értelmeztem hogy 12db csavar kell... Biztos a gyógyszer amit vadászpilóták is szedhetnek... Szóval jó ez a kerék,ez a festés előtti állapot.Fehér lesz,mint a hátsó!
Akkor ez valami"elfajzás"?! Ezen 10db csavar fogja a tárcsát!
1200 db ja ..
Üdv Urak!Első féktárcsa rögzítő csavarok kellenének. 10db.Ez nem egyszerű csavar,tehát nem játszik a csavarbolt. Használt jó állapotú is jó!
az alkatrészt csak a Suzukitól tudod megvenni bontani ezért a generátor senki nem fog ...............

nekem van hibátlan 20 000 ért
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy generátorhoz való gumi rezgéscsillapító csatoló meghajtást honnan lehet beszerezni viszonylag hamar (talán 22740-46E02)? RF600-asom van, későbbi generátor fajta, de úgy tudom ugyanaz mint a 1100-asé , csak az talán elterjedtebb típus. Fekete címkés generátor (31400-17E02) rövid tengellyel. Elvileg nincs széthullva, de sose néztem milyen állapotban van. Talán sikerült kimenni vele külföldre, és örülnék ha nem állnék tétlenül felette ha meghal :D vagy legalább tarcsiban legyen a dobozban.
a repsol 15w 50 nagyon sokaknak bevált olaj az olajosban ,, most ezt probálgatom ....

http://zsu.hu/webaruhaz/htmls/...

Aztaleborultszivarvégit
Kösz mi meg vagyunk

Kezed akkor rendben?....Ha bár ilyen fiatalon még gyorsan regenerálódik

Nekem váltó csere óta repsol 15w50 van benne.....egész jó...mintha csendesebb lenne
Akkor rőföljünk!(Régi Zalkás kifejezés )Privibe!
Van tanksapkám. ( vennem kellett egy komplett szettet gyújtáskapcsolóval, tanksapkával, ülészárral, hogy legyen benne a nekem hiányzó ülészár...)
Sajnos nem.Valami"szakértő"valószín egy nagycsavarhúzót kalapált bele.Teljesen szét van gyílkolva!Bánja fene a két kulcsot...
Zár szett csere...(vagy csak a tanksapka csere, ekkor két kulcsod lesz, ha a ülészár még eredeti...)
Amúgy nem csak a felső fényes takaró van elfordulva a zárhengerhez képest?
Hát konkrétan szét van bacva a zár...
meg volt ............és hibára is leltem 30 fokban... városba szarakodik a váltom .. nem vészes .. de nem is vajkrém . Ma le is dobtam az esteres olajat a picsába ............. egy uj olajat probálok majd beszámolok

meg vagytok ?
Mi itt a gond? A narancsos festés? gond van a zárszerkezettel, vagy a "kisajtóval"? Vagy kinyalódtak a fedél csavarjai, és nem tudod kivenni rendberakni?