Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyasmi kéne mint a srad-okban, vagy a jmc alul merevitett, de az meg ritka mint a fehér holló!
Aha! Hát én sajna nem erre gondolok
ilyen...
értem .......................
Ezt nem tudom, mert én eredeti cuccokat láttam csak, amik a kép is vannak:
GIXER
Itt szoktam cikkszám alapján kibogarászni, hogy hol vannak átfedések.

Most találtam német hirdetési oldalon egyet:
"GSX-R Schwinge 750/1100 passend für Bj 90-93"
Ezek szerint minden lehet...
Egyszerűen csak tetszik a merevitett villa! Plusz fekrenszer, kormány csere stb.
miért akarod cserélni ? mitt akarsz a motorból csinálni ?
Sajna meg nem vagom ezeket mert ez az első gixerem, ezen kívül csak egyhengereseim vannak! Akkor elvileg ebbe a típusba jó az a villa?!
Jószándékuan, írtam. Tudtommal nem egy levelezgetös fényképezgetös tipus. Söt ha felhivod is biztosnak kell lenned, mert nem egy kapkodós.
Neki nem kerül pénzbe, csak neked lesz magasabb a tarifád külföldi hivásinditás esetén. Hivásfogadás esetén meg nem csak a hivó fél hanem te is fizetsz, mert roamingolsz!
Csak mert hogy én is külfödön dolgozom...
Amugy a ha megnézed ez elsö évjárat lengövilláját, két dologban tér el. Az egyik köztudottan a hossza, a másik a kutyacsontok csapágyzása, mert elsö évben, szép széles alu kutyacsontok voltak, amit válltotott az 5-6 mm vastag acél lemez alkatrész... a forgáspontnál nem Volt változás.
Köszi hogy eldöntötted helyettem, azért írtam hogy külföldön vagyok, mert ha hívom a 70-es számon az valszeg neki is pénzbe kerül majd!
Ha akarsz töle valamit, hívjad, azért biggyesztette oda a számát...
hello!
az enyém 90-es! nem tudom passzol e bele! - tudnál küldeni róla 1-2 képet? most épp külföldön vagyok! hivjalak fel vagy adjak inkább egy e-mail-t?!
Szia,van egy 91-92-es 1100-hoz merevítös lengővillám (NEM JMC) de van SRAD és K-s GSX-R-hez is amit szeretnél,ha érdekel csörögj 06705850436.
hello! merevitetted nincs slingshot 1100-hoz?
Írtam e-mailt!
Amúgy valakit érdekel a rövidebb lengővilla?
mazsolamanival ved fel a kapcsolatot .. eredeti rendszám villágitásért

nekem itáliáig kellet mennem ,, a párizsi motor kiállitáson amikor nem figyiztek ! EZT a gyári kábel össze tarto véletlen le esset a ki állitott darabról takagi patent
Küldj légyszi egy rövid levelet
istvanpontknab@yahoopontcopontuk emalil címre...
Üdv!
Hát igen,sok minden kellene.Találj ki valami szociális(szegényházi)árat a bizt.tábla takaróra,meg a rendszám világításra.A sárvédő is kellene,de az az utólsó lesz a sorban.Ha felrakom a rendszámot nem látszik hogy likas. :-) Nem a tökéletesre törekszem,én magam sem vagyok az!
Nem fogom az orrod elöl elvinni! Pedig tudod hogy nekem is kell, mert szinte már csak az nem eredeti.

https://www.facebook.com/photo...

Viszont nézve a képeket, kérdem, mondom, hogy van rendszámtábla világításom, meg műanyag sárvédő ezen része is, mert ahogy nézem ez törött. Láttam hogy hiányzik a biztosítékdoboz teteje is, az is van egy pár mivel vettem egy pár kupac kábelkorbácsot. Már csak azért is, mert szépen lebontható a gyári stekker és átrakható hanyagolva a durung házi csatlakozókat.
legyen elég a jó áras résing fék betét
mán repülsz a eredeti dolgokra ..... mi
Hello!

Annak a két tükörnek különböző a szárhossza?

István