Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akinek be jőtt az élet

én sem értem miért akarnak szétszedni valami olyan dolgot amit teljesen felesleges

és milyen england mágus ?
Legalább 20 menetnyi menet van rajta.. ragasztva. Aki szétszedi, az előtt le a kalappal. De melegítéssel megoldható és ha úgy betudod fogni a krómszárat hogy nem sérül. Nagy eszterga tokmány, 26.000 db ronggyal. ...bocs a késői reagálásért ,de nem vagyok napi szinten. Tessék egy fotó 1600 km-ről nektek.
Jó állapotú, gyári, szürkés színű, ülést cserélnék olyanra, amelyiken megvan a luk kétoldalt a púpnak!
Köszönöm szépen,,, még gondolkodok a megoldáson,a motort nagyon nem szeretném eladni,,,de így meg egy hosszabb útra vagy egy fősben indulhatok,,, vagy az asszony helyett valami rugalmasabb menyecskével,,,de az meg otthon kiverné a biztit..
Köszi!
A srác hívni fog!
HALI NAGY EMBER
gs 550 , gs 450 gs 550 karbi sor 90 % ban hasonló de van eltérés , söt van 2 db 2 torku karbis is eből a tipusból !,,,, ha nincs dekopmp törés teljesen fel lehet újitani , a fő és pilot fuvokák kompatibilisak ... tű lehet csinálni ami húzos az a menbrán . Látnom kéne Sakto , mérnem ,stb akkor tutit tudnék mondani ,............ árban is menyibe fájna és mi az olcsob venni vagy fel javitani üdv https://www.facebook.com/pages...
Nem jó zoli ... faragni kell rajta
Szia Tasi!

Lenne egy szakmai kérdésem.
Van egy haverom és van neki egy GS650G 83-as
Úgy néz ki teljesen gatya a porlasztó sor...mivel lehetne kihelyetesítení?
Japán belpiacos. Vagy esetleg van mód a teljes felújításra?
Sziasztok! Nem tudná valami hozzáértő megmondani nekem,,, hogy az 1100-es Gixxer ülése, és takaró idomja passzolna e az én 750W-mre, vagy hekkelgetni kéne, hogy rá tudjam rakni?
Páromnak nem kényelmes ez a 2. emelet itt, a hátam mögött,,, és most láttam 1100-ere való cuccokat bontva,,, még a színe is stimmelne enyémhez,,, de nem tudom,,, jó volna e hozzá...
Ha alakítani is kéne,,, azt csak max úgy,,, hogy eredeti ülésfelfogatás megmaradjon.
előre is köszi.
Van rajta gyűrű is!
Itt a számom, hívj és megbeszéljük: 30/630-67-55
engem érdekell taschner@citromail.hu
gyűrű is van hozzá ?
Hello!
Nem érdekel valakit egy jó állapotú,1127cc3-es hengersor dugókkal?
Nekem szegeszték ezt a kérdést , válaszoltam is privibe

a XADO meg minden topikban el fér .... hid el ............................. 6 éve használom jobb mint a ésteres motul ,vagy repsol ,,rouw ,castrol stb
van némi össze hasolitási alapom

Én is elnézést kérek ! tasi
a gsxr 1100 egy nagyon szép motor,valamelyik nap is láttam egy csocsi ragyit a bicskei lidl parkoloban.
Hello!

A kérdésem egy pontos személyhez címeztem, a választ töle várom. Remélem nem zavar, hogy arra használom a fórum odalait amire való. Köszönöm a megértésed.

Tisztelettel:

István
István!

Ez itt a GSX-R1100 klub, a Xado klub egy pár méterrel arrébb van..
Hello!

A Xado gélböl melyik tipus passzol motorok eröforrásába is? Az xado olajból melyik alkalmas szintén ugyanerrre a felhasználásra?
Olvasaom hogy fémkerámia képzödik, mi képzödik egy kerámiabevonatú hengeren?

Válasz lehet priviben is, nincs kedvem a "mások megalapozatlan megérzéseit" olvasgatni.

istvan.knabkukacyahoo.co.uk

Köszi elöre is.

Üdv

István
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Elég gyenge a szikra a motoromon. Gyertyák gyújtókábelek pipák kicserélve, minimálisan javult, de még mindig gyenge. A trafó hibája gondolom nem lehet. Ötletek esetleg valakinek volt már hasonló gondja?
ja értem ! akkor csavar lazitó, melegités lesz a dologból és űtve csavarhúzóval kéne probálkozni ...... aztán ha kint a biztositó csavar ..melegitve szét húzzni ...............

csak látam de még nem csináltam ilyet .......... Indyt kértezd meg !
Hat de akkor hogy lehet kulon villaszarat kapni? azt valahogy ki is kellene cserelni
Én nem szedném szét !

azt hiszem .. nem egy 4 menet tarja azt össze ........ hőkezelve van össze préselve
Egy szakmai kerdesem lenne a gsxr 1100 elso villajaval kapcsolatban (1994-es modell). Az also reszt a teleszkopszarrol, azt ami tartja a kereket es a feknyergeket, hogyan kell leszerelni? Van egy kis csavar sullyesztve, azt ki kell venni? Normal menetes vagy forditott? Enyhen gorbult a teleszkopszaram, es szet akarom szedetni, viszont ennel a lepesnel elakadt a szerelo, nem tudja meglazitani azt a kis csavart.Legyszi segitsen valaki, aki jartas ebben a temaban.
Koszonom!
Hétvégén úgy volt megcsörgetlek, hogy otthon vagy-e egy kis szabadidővel beugrottam volna. Az volt tervben, hogy megyek Tatára a Derítő tóra, de aztán nem volt túl jó idő, így lemondtam.
az egyik pont határértéken van, de ha kicseréltem a kábeleket úgy is kiderül, hogy műkszik-e, ha nem, egynek nem rossz 20-ért.