Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci ! Gabinak ott a kosárba a tank alá a gumi , a km spirál tartó , a farok idom tartó , a gyári index , a stender kapcsolo ez mind kell neked emlékeim szerint
Gabi ! ha a tükör gyári 4000 a pár ért adok össze futunk Tatbányán
Szia!
Nekem vannak a képen látható megmaradt apróságok 1100-hez.
Írj mailt ha érdekel, aztán megegyezünk.
Üdv
Gábor
A tankhoz a rezgéscsillapító felfogatás.
A hiányzó szellőző-cső részek.
Üdv!Millió apróság kellene!Idom-bolhák,hozzá csavarok,alátétek.
sziasztok!
tudja valaki hogy a 750-es srad merevitett lengővillája mennyire kompatibilis a slingshot 1100-asba? köszi előre is! esetleg ha valakinek van bele passzoló ilyen vagy hasonló pl. JMC lengővillája eladó,- az szóljon bátran!
Sziasztok!
Esetleg ha valakit érdekelne,eladó ALKALMI ÁRON A GSXR-em!

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

további infók a 06209112724 es számon vagy a kandurbazsi@gmail.com

üdv
holnap délelött
hivom ...........................de nem kapcs ... csak a kiput akkarom meg beszélni Atti .....
még kb. 1 hétig él:20 2959404
kéne telo szám Attila !
Első részt azt megvenném ! hátsó részt azt majd megoldom.Köszi.
juhasz068@gmail.com
Az elsö része a szívócsonkokkal (az van nekem), vagy a hátsó részét keresed. A GSX 750-el van sok közös-hasonló alkatrésze tudtommal.
Cikkszám
Ki tudod keresni a kortárs motorokat, cikkszám alapján láthatod hogy melyikbe volt hasonló az alkatrész. 83-ig is el tudsz menni talán a tipusoknál a GSX750-1100 kategoriában.
Sziasztok!
Motorépítéshez vettem 2db SV1000 gyári kipufogót, ki lesz nyitva stb.
A felszereléssel van gondom, mert a csavaros végű dob csővégre illesztése némileg bonyolultabb mint gondoltam.

2 kérdésem lenne hozzátok:
- a gsxr1100 4csavaros kipufogója megegyezik-e az SV dobokkal, a csavarokat illetően? Az SV dob csavartávolságok rövidebb oldalon 51mm, hosszabb oldalon 67mm.
- nincs-e valakinek eladó 4csavaros csatlakozó lemez, vagy alkatrész amivel a dobot fel tudnám szerelni
Köszi!
Üdv:János
mazsolmaany@freemail.hu
Nagyon nem sürgős. Írnál emailt? nsb@pannongsm.hu vagy írd le a címed és írok.
Mennyire sürgős?Mennyit adnál érte?
Hali! Meg van még?
Hali! 40-es mikunihoz kellene 4db szívócsonk. Esetleg valakinek nincs? 36-oshoz való csonkok pedig eladók.
cseruko@gmail.com
Mail cimet nekem is!