Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

el mondom még egyszer , és nem nagy képüen ... hozd el és meg lesz csinálva max 7- 8 literes fogyira be lőve .. a titkos dolgok .. azok titkos dolgok táv gyógyitani meg csak Josi barát tud .

üdv tasi
Amikor visszarakjuk a légszűrőt a helyére, akkor sem stimmel valami.. Ugyanis, ha nagyobb gázt húzok neki, akkor olyan, mint ha 3 henger menne és az ereje is elfogy.

Hozzá tartozik a történethez, hogy hiába kímélem, az átlag fogyasztása így is 8-10 liter.
két embőr van aki ezt meg oldja neked az egyik // Indy / ö most nincs ,london országba van ... a másik tasi Mányon .......... külömben csodálkoznék ha air box nélkül menne a cv normálisan
Szívesen, örülök, hogy segíthettem!
Sziasztok!
Van egy '88-as 1100-es Gixxerem. Hetek óta szívunk azzal, hogy nem akar normálisan menni.
Ha negyed gázt húzok neki, akkor szépen kipörög akármeddig, viszont ereje nem nagyon van. Ha kicsit nagyobbat rántok, akkor valamelyik henger megmakacsolja magát.
Erő sincs benne, menni sem megy.

Ma leszedtük a karbisort és arra lettünk figyelmesek, hogy mikor a légszűrő nélkül beröffentjük, hiába húzzuk a gázt, a suberek meg sem mozdulnak.

Tud valaki segíteni abban, hogy ez mi miatt lehet?
Mikuni karbisor van rajta.
Köszönöm,már csak lelkierő kell!
Gabikám köszönöm már meg is vettem Az hogy meg piros nem érdekel úgy olyan a motorom mint egy kanári

Üdv Tasi
valoszinü menni fog ... de rá kell hangolni tasi voltam tudom ,hogy nem nekem szolt a kérdés de így most ezt is tudod
Gerippo(ha jól írom)a 36-os karbisor a légszűrődobozzal,flajsnikkal(ha még emlékszel rá)működő motorról lett levéve?Tudom hogy minden gép egy külön egyéniség,de van esély hogy felrakom és böfög-vagy pöfög valamit?
Sziasztok!

Találtam a neten tankbőrt, ha valakit esetleg érdekelne, az a "baja" , hogy piros-fehér. Kérdezősködtem elvileg nem lehet átfesteni, legalábbis 1-2 évnél tovább nem lesz szép, és újra kell festetni! Ha esetleg valaki érdekel itt a link, ahol találtam:
link
nekem 5500JMF-et mondott és nem akart engedni!
sajnos nincs
hali................ tankba üzemanyagszint jelado , ? esetleg ?
Valakinek nem kell egy ilyen új plexi a lámpa elé?
Original USA, minőségi cucc.
Olcsó, cserebere is jöhet.
Ritka ez a svájci import .... de holt gyári

egyszer össze jönn nekem is , remélem , valami baráti áron
Ezt én is láttam,volt időm tekeregni!
Ez a motor az almánál volt Györbe 50 000 forint miatt nem tudtunk meg egyezni Ákosal ha akkor enged az árból , most az én garázsomban áll
Attila, ez a tiéd ?
Nagyon szép lett!

Älomszep! Meg vannak az idomok amit ajänlottäl, csak mög nem tudtam kibontani! Köszönöm szepen meg 1x!
Hello szia érdekel találj ki egy árat és megegyezünk vagy cserélünk valamire. Üdv Tasi
Szia Tasi!
Van élvédőm a tankhoz (fekete) ha érdekel.
Van vizesben is :D
Hát ez borzalmas!Borzalmasan makulátlan!
kis fényesitgetés után ... jövö hét .... még a váz jön aztán tükrösités rozsa pasztával ..http://www.sportmotor.hu/motor...