Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ellenállása teljesítménye ugyan az csak agyári szám más de ha jó a trafó felesleges meg venni !
én is mindenképp méterre szerettem volna kábelt venni, vettem is ilyen szilikonosat. Csak kíváncsiságból kérdeztem meg a gyárit.
Azok a trafók amiket írtál, jók bármely Gsxr-1100-ra, mert nekem más száma van a trafóimnak? 20-ért nem is sok így mindenestől!
Nem értem miért damatizálsz túl mindent ?

http://auto-motor.vatera.hu/mo...

amúgy kis ügyességgel veszel 300 ft f/m fekete gyújtó kábelt és meg csinálod csak a trafónál fel szépen egybe kiszedni a kábel rőgzitőt .... ha meg nem megy lehet venni az ebayon filérekért
Ezért egészen pontosan 568 üveg aranyhordót kapsz a Penny-ben ha nem akciós.
Most kérdeztem meg a gyári gyújtókábelek árát! Lehangoló! Nem lehet külön kapni csak trafóval együtt! :( 32670ft/db Tehát ha mindet ki akarod cserélni mindössze 65340ft-ot kell kicsengetni érte!
Gyújtókábelből milyet szoktatok venni méterre? Nem szeretném megvenni a gyáriakat, gondolom nem olcsók!
Valakinek veletlenul van-e elado 2 darab elso teleszkop 1994-es 1100-as gixxerhez? Forditott villak, vizes gixxer.
jano772@freemail.hu
Szia ! Dobnál egy elérhetőséget ,vagy légyszi csak csörgess meg! 06703794942. Köszi!
Hello!
Ha jól emlékszem, nekem van.
igen van olyan ! ............ nyomástartó szelep !
sajnos nekem nincs
HEEEELP! Valakinek bontott blokja! ? Taschi ! Mi is kell nekem!? Nyomástartó szelep? Szóval az alsó blokköntvény csapágycsészéjei alatti nyomástartó szelepekre lenne szükségem! Ha valaki tud kérem segítsen ! 06703794942!
A képeken még a régi gumik vannak fent, érdeklődni: 703846755,
alkudozni: személyesen , cigánykodni: piacon!
Eladó szeretett motor:
Új gyertyák, Láncszett, olaj+szűrők, gumik, hátsó fékbetét. Még kb. 1 év műszaki
89-es évjárat iá:460e Ft
ja -- ja csak a siktolatyust oda potyantota a galamb
Ti tudtok erről valami infót? Nem tűnik házi barkácsnak... http://youtu.be/cHaD-UcZ9fs
vigyá kocci 25 db garniturába pici hason + posta
Megkímélt gixxer eladó!Érdeklődni ''Csak túrázásra használtam' jeligére a kiadóban'
Ha 97-ben 900 pénz volt akkor most adok érte egy ötöst...hogy ne bukj sokat rajta...Na ez ez infláció...:)
Szinte nem is változott az ára! Tudja esetle valaki hogy mit jelent az a szó hogy infláció?
A lenti gépet 800-ért adják...Én 900-ért vettem...igaz 1997-ben+60 ezer volt a szénszálas 4-1 ben dob..
Akkor hajrá...irány Németország...ott úgyis kolbászból van a kerités is:) Elfér a garázsba...lesz ez még HÉTszámjegyű is idővel:))
2500 -5000 ig mennek és sok esetben van olyan ,hogy a szarabb állapotú jóval drágább ...
a 85-87 ig 4000 -8000 ig az már húzós .Az enyim még 1000 -volt 2005 -be
kb 850 000 a neveden lenne frís papirokkal

ezeknek már csak felfele megy az árúk Viktor !
Elkezdet esni ez a kurva hó soha nem lesz itt mánnnn tavasz .
akkor jó!Nem vagyok egyedül...
Taschi egy ilyet:2150 euro..
nem én is .... de nincs 800 kilom már beszéltűn telefonon is a tagal