Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt,sziasztok!Enyém a motor,én árulom.Már korábban volt itt kép róla,a Brezovai MAMI kupán voltam vele.Valóban Almáéktól van,de már 770 volt az ára.Szétszedtem az utolsó csavarig,majd mindent ami kellett rá Bécsben a 2-Radnál vettem meg hozzá eredeti Suzuki alkatrészt.Nagyon egyben van,pöccre indul,szép alapjárata van.Gázt tisztán veszi,nem füstöl,nem eszi az olajat.Tényleg csoda hogy ennyi év után még ilyen szép állapotban megmaradt.
Sanya ! ezt a motor 50 000 forint miatt nem lett az enyim 650 000 kért érte / ALMA / Ákos............. györben a ktm kereskedésbe volt 4 éve én 600 000 adtam volna érte amugy 700 000 volt kirakva svejci és tényleg szép
Ide nézz Tasi mit találtam!

gsx-r 1100 86
Nincs mit,azt is szivesen
Ha megfeneklek vmivel majd megkereslek!
köszönöm Attila !

egy élmény volt dumcsizni és kösz a hibátlan kiput Jó tudni vagyunk még ... " ilyen motor buzik páran "

serleged , érmeid van rendesen ........ ha kell valami segitség .. bátran hali tasi
Köszi Tasi.
na de ez fen is volt valamikor ... ergó a teloba is 14 luk van éljenek a gány müvészek
szoval az a problem ,hogy nincs menet ............. csinálni kell bele .. de hogy még le is van gyalulva ez már gáz igy látatlanba ebböl két uj munkahenger lesz
Nem ezeket akarom egymáshoz csavarozni.De ezek vannak el...va!Majd jó lesz valami Mz-re,valami protézis közbeiktatásával.
Szia Tasi!Vágom hogy a két darabot össze kell csavarozni.Nem ezzel van a gond!Azért raktam fel ezeknek a képét mert ahol a telóhoz fogatod ott van olyan ahol 14!-es menet van!És az egyikből még le is van marva!
hát ha két külsö részt akkarsz össze csavarozni nem is lesz

a képeken két külsö rész van mondom 4 db 8-as csavar huzza össze az a rész amina telo fel fogatás van az a külsö allu az égész a 10.
*1.25 menet fogatja fel a telora ez egy gyárilag acél menet betét cserélhetö ha a munka hengerek belsö darabjában nincs menet vagy el szált teni kell bele acél betétet ............ csak azt tudnám miért kellet ezt szét szedni ? ... mi volt a terv ?

ha nem birsz vele laci hozd el meg csinálom ,, amugy db enek a nissin fék nyeregnek kb 10000 ft
Igen!Jól látod a gondomat!
Tasi!

Nincs benne a féknyeregben a menet a felfogatáshoz! Ezért nem tudja felrakni. Azok valamikor M!0-es finommenetek voltak...kb ilyen volt...
Ugy látom te nem ülsz hátal a moziban !
Na szeva Ricsi ........ motor szám gl 73-L 0923 gyári 111 kw és a puposból is meg eböl a 92 utólsó szériásokból is dobtak 6 gangósat csak nem tudom hányat ,hova és mikor ,,
hala tasi
én az a fajta paraszt vagyok akit el is vakit az ilyesmi,- ugyhogy én minden től függetlenül rá is rakom a 6-os nyergeket! galfer tárcsákkal, sodrony csövekkel, meg k4-es tetejével jó lesz az!
azt mondtad van hozá új karmantyú stb .................. őssze kell rakni 4 db 8 metrikus imbuz csavaral előte puc a dugókat beteni fékolajal be kenni aztán ott van két db 14-es sürü menetü felfogató csavat ..... ez megy a telo alján lévő nyulvány két furatába ,ez csak egy luk nincs benne menet ....mitt nem értesz ezzen Laci ? ...... amugy mondhat bárki bármit a 6 dugós fék semmivel nem jobb mint a 4 dugós paraszt vakitás az egész
oks! adok egy elérhetőséget,- naponta nézem az e-mailt! kistocs@gmail.com
Köszönöm.Áprilisban visszatérünk rá,ha a jó isten is úgy akarja!Ez a nehéz sorsú 92-es,most 22éves.
nekem nincs sólymom! az én vasam 24 éves! de amugy igen,- 6-os nyergeket fog kapni! egyébként az aktuális időpont április lesz! akkor lesznek féktárcsáim, deknieim, olajhűtőm eladó ha minden igaz!
Mit jelent a hamarosan?Nem holnapra kell,nem lóverseny ez.Csak hogy hogy kavarjam az ügyeimet.Meg az ár sem mellékes!Menyiért gondolod?Te biztos"fejlesztesz"rajta,a vadászsólyomé 6dugattyús!
ha érdekel nekem hamarosan lesz két szép állapotú eladó!
Üdv!
A mai nap egzotikuma! Az elkövető nem én vagyok,ez meglepetés nekem is!Ez a"megkezdett felújítás"!Ahány luk,annyi méret! Van olyan menet ami már 14-es!Még szerencse hogy a teleszkóp nem lett átfúrva!Mi a búbánatot lehet ezzel kezdeni?!
Mindegy, azért köszi
Aha, hat én sajna még nem tudok gondolatot olvasni...