Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húúú megvenném....csak azt nem tudom minek kéne 2 db.Tiszta hülye az ember. Lát egy szép motort,és meg akarja venni. Vagy csak én vagyok ilyen hülye?
Bocsánat...a Z-betünél...4.kép.
A bal oldalidomon van a matrica az U-betünél kicsit megkarcolva...de csak a matrica,könnyen javítható.Ennyit a hibákról...
Nem szoktam világolni...ha valamire azt mondom hogy jó akkor az jó...nekem a szép az tényleg szépet jelent.
Mint ahogy írtam is annyi a változás hogy már a gyári dobok vannak rajta...
Ez tényleg szép!
Nem jött e-mail
Te ,, telefonba mondtad gyári .... de baszd meg ez tényleg kurva szép
a kurva életbe !
Nincs polírozva se a fényezés,se az alu részek...minden gyári,kivéve a fékcsöveket és a két első féktárcsát,ami Bandité a jobb hűtés miatt...de megvan a két hibátlan gyári is.MOST lehet megválnék tőle...tudom hogy rossz gondolat,de egyenlőre úgy néz ki hogy meg kell lépnem.800 pénz a vége...
Most már gyári dobokkal van...
Hát igen ! én nagyon szívesen meg gyógyitanám.... de Mányon vagyok ... még pesten Indy ö is meg tudná gyógyitani ... mást hozzá értőt nem tudok
http://www.facebook.com/pages/...
lelkük van ezeknek
Köszi,szemem fénye a kicsike,csak most kicsit rosszalkodik....! Keresek valaki hozzáértő személyt itt közelben,aki rá tudna nézni,és nem rögtön fujjog rá,hogy öreg szar,ezt is cseréljük,azt is........mindent csak találomra cseréljünk,aztán egyszer csak beletrafálunk a hiba forrásba!
faszán egybe van a tea víz forraló .................
Szépségem...
hulu ha valakinek 0 gyűrű bánata volna rendeltem 36-40 ig mindenhova o gyűrűt 1000-1000 db mindenből

garniturába pici haszonnal postázom
üdv mindenkinek! Érdeklődni szeretnék,hogy Solt vonzáskörzetéből van-e fent valaki,aki rá tudna tekinteni a vasamra...? (karbi szinkron,stb......) 95-ös gixxer 1100 W-ről lenne szó,előre is köszi a segítséget...!
De még milyen jó ,hogy van neked ... így vagyunk egy páran ... szia Viktor !
Értéket tulajdonolunk ... szia csabi !
Értéket képviselünk ... szia Jani
Pontosan! Az 1. kép 2010 augusztusában amikor megvettem, a 2. kép pedig pár hete készült. És ahogy látod vigyázok rá! Épp olyan szép állapotban van most is mint anno.
Ez az Én motorom volt :)!
Ez nagyon szép gép.Még jó hogy nekem is van egy
gyönyörű!
Olyan, mintha a sajátomat látnám.....
Csak a kipuff más (persze megvan a gyári is)
gyerekek............. full gyári nem ez a motor de detó így néz ki 70 000 km ,magyar papiros 800 000 pénz 20/ 3522154
Szevasz/tok.

Bocs hogy itt,offolok. A KEX haverom szólt,hogy érdekelne valami infó a CBX 750-ről.Ha aktuális lesz,keres meg e-mail ban. Adatlapomon találsz elérhetőséget.
szerintem igen ,,,,,,,,,,,,,, nem