Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha komoly széndékod van tudok most is, egy cimborámnak van egy eladó K7 1000 pályagép komolyan felkészítve! Yoshi R tengelyes blokk, yoshi dupla dobos titán rendszer, öhlins TTX, öhlins cartridge, gyorsváltó, stb!
Ez szomorú :) Azért majd írj a fórumba, ha eladó lesz a másik, szívesem megnézném.
Igen még márciusban, itt viszik el! De lehet lesz megint eladó K7 1000 papíros törzskönyves pályagép, gyári idomokkal együtt!
Koszi
Motobees.hu.
Sziasztok , megtudnatok mondani ki foglalkozik generátor felújításával ? Régen olvastam lehet nem ebben a csoportban, vmi szaki jo áron es jól dolgozik.
Koszi a választ előre is. Udv
Hello! Sikerült eladni a K7-es pályamotort amit még a nyáron hirdettél?
Amíg csak a Juhász Dávid előz meg nincs gond.
Sziasztok! Valaki megtudná mondani hogy K3 Öhlins hátsó rugóstag jó-e K2-be?
Tibikém, pedig hű de jól néznél ki a pályaidomos meták kék új GSX-R 1000 R-en 2018 ban! Ne félj azzal még Juhász Dávid sem hagyna el az egyenesben az 1000-esével, nem úgy mint a 10-eseden!
Hát a következő új motoromat 2018-ban veszem (ha Isten is úgy akarja) ami 90%, hogy egy ZX-10R lesz a 2016-17-es sorozatból. 10% esélyt adok a GSX-R1000 vagy 1000R-nek.
A többi roncs alapvetően nem érdekel.
Nem akarok belepofázni, de tőle több értelmes hozzászólást olvastam, mint tőled.Inkább magadnak tedd fel ezt a kérdést!
Egy kalasszikust idézve...
Az ostobasagod az egyetlen mentséged tahókam
Biztos a típusidegen kutyacsonttol ilyen fura a geometria, de mint látod, igen jól fekszi az utat
Nekem kb. 95 óta nem volt modifikalatlan masinám
Te mit keresel itt, menj a csöves honda oldalra, itt motorok vannak nem gyengusz cbr-ek , az 1-ik leggyengébb sportmotor, volt és lesz, tiszta szégyen még most is 192 le 8 éve is kevés VOLT !!
Ez a tied? Kicsit meváltozott a geója.
Capa komám Te meg térj vissza a homályból / mert már össze lett verve a zsarolod / és olvasmányos formában egy másfél oldalon keresztül elemezd ki és meltasd az új CBR-t, majd jelentsd be, hogy az a következő faragásod alapja

Tiborom!
Maga vakarja már a fejét, hogy mivel tér vissza, vagy nem győzték meg az eddig mutatottak és tovabbra is Kawakakiban látja a ködös jövőt ?
Jah!
Kitűnő állapotú GSX-R motorkerékpáromat hozzáértő kollégának értékesítenem. Full full szalon állapot, tuning és mokecolas mentes.
Egyetlen egy karc van az egész motoron olyan középtájon, de hozzáértő pikk pakk kipolirozza
Rakhattak volna rá egy olyan pilacsot amivel az endurance-ban mentek. Az dobna rajta, de nem lesz ez olyan rossz élőben.
Nade a hyo kicseszett jól néz ki mint sportmotor.
Volt szívlámpás GSX-R, évek múlva ez lesz a csepplámpás... :-)
1000 ben k5-k6 a legszebb,utána a k7-k8 nekem ismét fura azzal a "pici" lámpával, de még az is ezerszer esztétikusabb mint a mostani. k9 től ismét az egyik legszebb sportmotor egész idáig.
Ha meg csak agusta lenne, az jol nez ki, de nekem inkabb hyosung beutese van