Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csak hátul és ott is csak médiumot használtam, de nem volt vele semmi bajom, és ha nullára kopik akkor is van még 5.5 mm kopóréteg rajta!
f.feri69!
Tapasztalatod szerint mi különbség van a V02 Med meg Soft között (Pannonia Ring/Hungaroring) vonatkozásában. A mostani pályanap feelingje, meg az általad mondott "bizalom" miatt tervezem, hogy veszek a következő szezonra egy új szettet ebből. Már csak azt vizslatom, hogy melyik keverék legyen? Jelenleg Medium van hátúl és Soft elől...
Benzin!
Oszi, mi van a te motorodban, hogy így megy?
Eladó használt POWER COMMANDER V a saját motoromból, mivel egy más fajta POWER COMMANDER V kerül bele.
Ára: 65.000HUF
Az alábbi motorokba megfelelő:
Suzuki GSX-R1000 (2007-)
Suzuki GSX1300R Hayabusa (2008-)
Suzuki B-King (2008-)
Elméletileg lehet, kérdés, melyik biztosítékról kapja az áramot. Használd tovább, ha megint kimegy, akkor kapcsold ki. Ha akkor is meghal, kezdődhet az élvezet :-D
10A-es :) De amúgy igazad volt, köszönöm! :) Lehet köze ahhoz hogy elkezdtem használni pár hete a váltó villanófényt? vagy ez csak véletlen?
köszi, megnézem
Kiment a beiztosítékod. Ha jól emlékszem, egy 15A-s, felső sor, jobbról a második (de ez nem készpénz...).
Üdv! Segítséget kérnék!
Ma motorozás közben egyszer csak elment minden az órámon. A motor ment tovább de se a fordulatot sem a sebességet nem mutatja. Az immo lámpája világít, mintha állna a motor. Első lámpa van, hátsó és index viszont nincs. Volt már hasonló valakinek?
Holnaptól lesz rossz idő addig füstölj le egy gumit!
téged meg mi a rossebnek nem rajzoltak még körbe???
Ne igyatok gyógyszerre!
Folyóvizi halak sokkal másabbak mint a tápos lusta tavi disznók. Kapásban is sokkal jobban résen kell lenni.
Most mondta,a postas helyett o neveli fel,megbeszeltek.
Na aszt ahhoz neköd mi közöd?
Miért nem neveled meg a gyereket, hogy motorozzzatok!
tudtamééééééééén idén nem motorozunk,gyereknevelés van
pusszantalak nem rólad beszéltünk. GSX-R 1000 összejött már?
mivan kispöcs........megint kizártak a garázsba? helyes,jól teszi Pipiné
itt esz a fene csoki
nincs is babettám
Csoki
zx9 fórumon egy emberrel volt baj, igazából nem érdekel. Aki olyan azzal azóta is tartom a kapcsolatot, lassan leszokok én is a fórumozásról. Nincs értelme senkinek tanácsot adni, ugyanazokat a kérdéseket teszik fel századjára, stb. És még az jön le hogy nem értek a motorokhoz, pedig elég sok megfordult nálam, 99%-át egyedül szereltem meg.
A csapatépítés az tényleg szuper lenne csak aki a fórumokon hangoskodik az életben is legyen kemény! Mutasson fel valamit, ne azt hogy tud cigizni, sokat inni, az anyjánál lakik és babettával jár.