Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Kulon elado a pcv? Ha igen mennyit kersz erte?
Udv Csaba
Jaja, az idom!
Gikire jó ebből valami?
Disznó csere?
BMW S1000RR 2010-2015 Eladók!
Vevő leszek rá!
Köszönöm a gyors választ, a hétvégén kipróbálom. Ha a gép oké lesz egy sétarepülés ha van kedved. Mindenkép megírom mi változott a mocin. Mégegyszer köszi.
Nem pont azt tapasztaltam volna hogy melegíteni kell.
Igen, ő meg pont azt írta ami nem jellemző arra a betétre.
De a lacika okos, én hiszek neki!!!!
EBC HH nekem is tetszett, nem kellett melegíteni. Viszont az EPFA-t kell kicsit
kőszőnőm majd még nézelődöm
Ha annyira nem nyúzod a féket akkor lehet beéred a sima nem HH verzióval! De ha ebay-en otthon vagy, akkor néz szét ott is mert jóval olcsóbban megkaphatod mint idehaza!
Hogy pontosan jól értem ebc 379hh?Mert a hh-t olvastam máshol is de ott azt írták hogy viszonylag melegíteni kell csak nekem utcára kell viszonylag sokat megyek két személlyel.
Nálam az EBC HH betétei nagyon beváltak! Nem kell melegíteni és elég faszán fog. Viszont Brembot használtam és annyira nem jött be, olyan gyengusznak éreztem a fékhatást.
Sziasztok!Fékbetét csere elött állok,csak utcán használom a motort szerintetek mien fékbetét lenne ideális?Brembót néztem de nem tudom a jelzéseket de más márka is szóba jöhet ha valakinek van tapasztalata legyen szíves ossza meg velem.Előre is köszönöm!
Én innen puskáztam ki anno:
http://www.bugmanweb.com/gsxr/...
Legegyszerűbb hogy ha kiveszed a motort. Szimplán lekötöd majd ami az ECU-ba megy csatlakozó ott kikeresed a barna-fehér kábelt és szépen kihúzod(Egy kis pöcköt le vagy fel kell tolni hogy kiengedje a kábelt). Majd ha ezzel megvagy akkor a kipufogóban a szelep nyitott állásba rögzíted! Nagyjából ennyi és hibamentes lesz a motor. :)
Üdv minden szakértőt, kérlek segítsetek.. K2 gsx-r 1000 - sel műszaki problémám akadt, a kipufogó exup szelep mozgató motorom meghalt. Ha lehet kihagynám a rendszerből. jelen pillanatban erőtlen a gépem kb beteg 100 paci. Az FI felirat villog és a piros lámpa folyamatosan világít. Motoros sárkányrepülőben használom az agregátot. Ha lenne valaki aki kiokosít egy séta repüléssel szívesen meghálálnám. A k4-s nek hasonló hiba megoldásról van fent videó a yutubén és az ennél a tipusnál működik is, de a K2 nem .
Amit az ut melllett vegeznek azt a rend ore baszhatja mert az nem db meres..
ha van a zsebeben DB mero akkor basz6od az e betudet
Csáó. A rend őrét át lehet kurelni azzal hogy belegravíroztatom a kipuba az E-jelzést?
Nem mostam le.
Lemostad előtte?
Szétszedtem,befújtam....