Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak ilyen balekoknak 200 mint te, nekem meg sem mondom mennyi volt, fiúka!
Engem nagyon nem érdekel.
Akkor annyi. És? Mindig van hely. Eddig 2X fizettem előre.
Meg hát Tibi, dehogy akar Ő oda jönni, csak itt érzi magát jól a fúrumon!
De akkor feritől meg 200-at levett a szervező, aki a barátja?

Ok. Nem tudtam erről a napról.
Tibike, csak tudd 169 euró a helyszínen, persze ha van még hely, és 30 euró ha versenyezni is akarsz! ( 15eu traszp. 15 eu verseny)
Odamész reggel, megkeresed a szervezőt, 120-150 euróért úgy felenged mint a szél. Nem árt ha beszélsz idegen nyelven.
Ja, ugy mint anno a 2 millás Bmw-nél Sedu! :) :)
Hát igen, csak pl. a H.ringen 2.10 felett én sem dobnám el soha, ha csak ki nem ütik alólam a motort!
honnan tudod hogy nem e olcsón tudná váltatni valakivel az EURÓT!
Már megbocsáss, de szerinted kinéztem belőled, hogy igy a regisztráció és az utalás zárása után, pont te vágnád ki a helyszínen azt a 200 eurót 1 napra??? Nem szívattál, mert tudtam hogy ......!
Mert oszi soha nem dobja el.
Hogy lenne! Nem kötelességed! Hitelesnek lenned sem az, engem nem is zavar, ha nem vagy. Csak ne kérnéd ki folyton másoktól. De ezt sem azért, mert engem sért, hanem mert rohadt unalmas. Egyáltalán nem vagy szórakoztató és amikor szívatnak le sem esik. Most sem esett.
Hm.. De miért csak két összetört motor lett volna? :)
Már neharagudj, de kötelességem szerinted segítenem neked, miért ismerjük tán egymást?
A dologban az lett volna a fő baj, hogy az ember úgy ment volna, hogy a motor ne a sóderágyban kössön ki. Az meg tényleg nem verseny :)
Erről beszélek. Ahová az én tudásom elegendő (ráadásul eséllyel), azt én nem tudom motorversenynek nevezni. Hepening, bográcsozás, porolás, teadélután, bármi lehet. De a motorverseny szerintem kicsit más.
Mért, az is kell a versenyzéshez?
Halvány árnyéka volt ez a verseny az egy héttel ezelőtti külföldi endurance versenynek. Nyilvan voltak itt is profik, de voltak hozzánk hasonlok is.
Mé nem tudsz motorozni :D
Szerinted. Annyi, hogy lett volna lett volna három csalódott rider, két összetört motor és egy ember az intenzív osztályon (én). Vagy egy sima diszkvalifikáció túl veszélyes versenyzés miatt.
Én kint voltam. Street kategória nem lett volna reménytelen
Amikor azt kérdezted, hogy ha elárulod, elmegyek-e, akkor már eldöntötted, hogy nem segítesz?
Csak mert érdekes, hogy nincs olyan vita, hogy ne említenéd legalább egyszer, hogy engem még nem láttál a ringen, most hogy lehet, hogy elmennék Te direkt nem segítesz. Rettentő érdekes.
Bizony az az!
Pénteken a versenyen is indulni fogsz vagy nem, mert a regisztrációs oldalon nem irtad a versenyen a jelentkezést?