Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont ez jutott eszembe Mondjuk nem tudom miért egy fehér motort képzeltem el eddig cápának
így balra fog húzni
Van van, de motorozni vajh tudok-e. Nem csak kamu?
Mondjuk a mellékelt ábra szerint nem tudok.
Most már legalább tudjuk, hogy van motorod
Meg levettem az egyik tükröt, hogy kisebb legyen a légellenállás.
veréb mondja hütőnek hogy elhajlott? ............
de a tieden már ez is tunyingnak számit
Nekem is. No meg jár ott veréb is.
Ne bicskázz nyomd ki a hüvelyt. Úgy sose ázik be ha csak elvágod tűűbűű!
A GSX-R-en azt a bogarak is simán elhajlítják. A két szélén (ahol gyorsabb a légáram) nekem az összes lamella el van verve laposra...
köszcsi
Áhh, akkor marad a drotkefe szárazon!
Vízsugaras vágót kell gyengére állítani és azzal. Lehet gravírozni az idomot.
Barna-Fehér csati lesz az! :D
viszont a sterimó elhajtogatja a hütő lamelláit és minyá szar is lesz
menyi Bogyó Te Oszibá,külgyél már valami linket vagy videjót,hogy mit kell el bicskázni ha ki akarom iktatni a hibakódot az exap kikötését követően ja K4 ezzsser
Magasnyomásúval bazd, magasNyomásúval szépen a hűtőbordájbol is kihozza a kotut! Fékek karmantyúit is csak így tudod tisztává tenni.
Hát Bogyó, fogalmam sincs.
Csak most találtam én is ezt az oldalt.
Mossátok szépen azokat a motorokat, jót tesz az. Hadd ázzanak a csatlakozók, kerékcsapágyak, ha ügyesek vagytok még a tankba is bejut. Ne habozzatok, irány a slag, illetve de. Habozzatok, akkor legalább ki sem jön a résekből és oldja a vegyszer itet.
Nos most, hogy a te zacsidba mi van én azt nem tudom, mindenesetre az enyémet most ürítettem
még elszívok egy cigitz és lefexem
A GS500-at még értem, van ilyesmi itthon. Mit nevez a bolt "szelepfedőnek"? A cikkszáma nem látszik, mint ahogyan a zacsi tartalma sem...
Szerintem ilyené
Oszi!
A legelső képen mi a tököm az a GS500 "szelepfedő"?
Motorozok én!
Hát igen, ilyenkor megfordul a fejembe, hogy ugy hagyni ganéba aszt használni. Nem vixolni.
Lehetne olyat is.
mer a motorozás helyett inkább mosogatod a lomot
Spaklival le kell vakarni az elejéről a bogárrajt ha már nagy nem lácccik a pilács oszt csókolom
Akkor be se fog ázni