Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne haragudj de a te motorod a képről itélve K8 1000, a k7 1000-esen Piros az R betű, csak azért szólok hogy nehogy félreértés legyen ha K7 1000-hez keresel oldalidomot!
Mellesleg 2001-2016 között mind így néz ki, de mégis mindenegyik más, mármint váltáskor!
Ha olyan kép lenne róla amin lehet látni a nyomófokozat állítását szemből,(fent van) akkor valószínűleg tudnék segiteni!
De hol vannak ilyenkor a 3 fő Suzuki mester???? Sedu, Cápa, és Bigoneoszi!!!
régóta nincs r1-em, de miért működne másképp egy ugyanolyan sor4 motor?! Persze aki ennyit se tud megoldani annak kár tanácsot adni
a 2004-esé pont így nézett ki jól passzolt a z1000-be a suzuki kutyacsonttal. Ha olcsó ne gondolkodj rajta,
Ha faragni akarsz 22 pénzért tudok ducati 1098 rugóstagot.
Hi,
Mivel ezt még a Suzukinál sem mondanák meg, ezért mit is kapok hogyha megmondom honnan tudhatod?
Egy törött lábú motorvezérlő jó is lehetne
Lehet lopakodik.
Nem teljesen értem. 40-50 métert gurulsz behúzott kuplunggal?
Nem.
Csak megrendelted amit küldtem?
Sztem lesz alatta zéger...
Sziasztok!
Segítsetek nekem...
Találtam egy zsír új hátsó központi rugós tagot GSX-R hez...
Megvenném az én K3 1000-hez...., de a csóka nem tudja megmondani , hogy pontosan melyik évjárathoz jó....
Kérdésem az lenne, hogy a hátsó rugós tagok mettől meddig voltak egyformák, mármint évjáratban? Kép alapján megtudja valaki ezt mondani melyik évjárat ez?
Sziasztok!
Van egy k7esem es sajna eldobtam a teknikát :(
A jobb oldali idomot eléggé lehúztam !
Esetleg lenne valakinek vagy tudtok valakit ahonnan tudnék szerezni csak is gyári jobbos fekete idomot?
Előre is köszi :)
Lehet az R1 így működik
4 ezerre?
tekerd feljebb az alapjáratot!
Helyesírás fali :D Lehet a hp beütött :D
Igen, az volt az első amit megnéztem. Felraktam bakra be 1-be megmozgattam fel-le jobbra ballra de semmi.... gyertya csinálhat ilyet?
sztender kapcsoló?
Sziasztok. Egy kis segítség kellene. Egy K4es gixerről lenne szó. Egy két napja olyat csinál, hogy behúzott kuplunggal sebességben gurulok éd 40-50 méter után egyszer csak leáll. Mi a fa..z lehet ez? Amúgy minden ok a motorral. Alapjárat teljesen jó álló helyzetben üresben. Sebességben is jó álló helyzetben.....Valaki valami tipp?
Keresek Gsxr1000 K5, K6-ost csakis kék-fehéret!
Ha tud valaki 1,4 mil. alatt kérem dobjon egy sms.-t
20/9655947
Üdv!
Nem mondom, de hasonlít. De most már mindegy, mert nekem is jön vala ebayról K8 gyári. Az lesz a fasza.
Ami most van azzal én nem tudok motorozni.
Ha azt mondod, hogy ez a régi ami fent volt, K5-K8, lelked rajta én nem tudom... :-)
Cápa, a kormányszarv kálváriám vége az lett, hogy Ebay-ről meghozta a posta a komplett szettet 12 ezerért, cserélhető csővel. Nagyon frankó lett, tesztelve is volt egy kjó pályanap alkalmával,
Akkor tehát most a leltár úgy néz ki, hogy van egy balos K4-es gyárim (ezzel szívtam meg, hogy megrendeltem bontóból, de nem ez volt a mocin). És van a pár ebből a buffla vastag (talán TL-é lehetett)-ból, aminek a balosa hegesztett.