Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is szívjuk egymás vérét néha, de sztem azért nem kell anyázni(amit te ritkán szoktál).
Viszont felveszed vele a harcot, és ezért Ő van kivel háborúzzon. Legyél te az okosabb, aztán hagyd rá a dolgot. Mintha nem is lenne ott.
Egy világ omlott össze bennem hogy nem saját motorral villant.
Nem, de a haverja. Ezért is nem zavarja, hogy az ő motorjával nyomul (nyomult) itt.
Clam baratom, ha ezt olvasod, akkor uzenem, hogy ezen meg en is jot nevettem, jar a keksz
Most akkor ő a pörköltös fazon vagy nem?
Mondjuk sóderbe pácolni mindkét felét ne adj isten a tetejét is nem ér.
Pedig épp amiatt elfogathatnád, mert sztem te is emlékszel, hogy sokszor nem értettünk egyet, volt vita köztünk, mégsem került soha sor személyeskedésre, anyázásra főleg. Értelmesen meg tudtuk vitatni. Na nála ez nem működik. Egyszer nem értettem vele egyet (miszerint a majrécsík egyenesen arányos a motorozási tudással), aztán jött a ratyizás, fikázás a hungaroringes csúszáson, mindenhol kamu szövegekkel felemlegetés, stb. Látod itt a saját esésed, még akivel nem vagy jóban sem kezdett el fikázni, pedig mivel te is pozitívan fogod, ezért gondolom nem esett volna annyira szarul ha vki kinevet Én meg nem fogtam fel akkor ilyen pozitívan, mégis jött egy ilyen fasz aki röhögött meg fikázott egyből, pedig semmi tudás nincs mögötte. Ő volt az egyetlen, ezért lett ő kibaszva innen, ezért utálja őt szinte mindenki. Azt is tudom, hogy a sárga gixer Hódos haverjáé, neki meg az r6-ja van, de leszarom már
Az vele a probléma, hogy a márkafikát meg is szoktam tudni indokolni. És az a másik probléma, hogy ebben a fórumban is azzal kezdtem, hogy felsoroltam azt a jó pár dolgot, ami a GSX-R-en szerintem szar. Ki is verte a biztositékot az ittenieknek is, lásd f.feri69. Tehát ez nem egy egyoldalú dolog. Nem a márkának szól, hanem a rossz motoroknak. Arról, hogy pl. a Ducati csak rossz motorokat gyárt nem én tehetek. Ez még nem indok arra, hogy ne nevezzük nevén a gyereket. A ZX-esek a szar váltó témán is fenn tudnak akarni. Pedig nincs ember, aki azt mondaná, hogy az a váltó jó. Egy fos. De ők kimagyarázzák, nehogymá a cápa mondja meg, aki átpártolt a gixeresekhez. Nem is létezik a bármi mellé pártolás, de az ő fejükben ez így van, mert ők csak a saját világukban tudnak gondolkodni. Pl. 10 motorosból 9 él-hal a motorjáért, szerelmes bele, cirógatja. Úgy éli meg, hogy ő van a motorért. Képtelen felfogni, hogy én nem ilyen vagyok. A motor van értem. Fizettem érte, hogy engem szórakoztasson. Működjön és menjen mint az állat, mert ezért vettem. Mások szemében én ettől igénytelen vagyok. Hát ez van.
Ezt azért nem fogadom el, mert ebben a kérdésben a saját tapasztalatom is az ellenkező. Régóta irkálok, gyakran megmondok frankókat. Ezen elég sokan besértődnek és személyeskedni kezdenek, amit én sohasem kezdek. De van akit idegesít a jelenlétem és a sok irományom és próbál be-be szólogatni. De nem ízlésesen, nem elvisz az erődbe, hanem az anyámat szidja. Nyilván mert ennyi esze van neki. Engem nem zavart soha sem, de Clamilla más utat választott. Én jól szórakoztam rajta, a legutóbbi Zoli32 kórterem kép megsiratott.
Sokszor élesen fogalmazol mint cápafog, de szoktál jókat írni. A márkafikázásod meg pont lesz@rom amit Te is szoktál mívelni. Nem cserélném ki más márkára 1ik járművem se max újabbra meg nagyobbra de sajna "nincs kedvem" így maradok a classic kategóriában.
Csak azt mindig elfelejti, hogy miután vki leanyázza (pl én is), addigra már mindenféle sértést meg baszogatást bevetett ő maga. Itt is látszik, hogy egy igazi buzi, ő magának mindent megenged, de ha más elereszt egy anyázást, akkor húúú de nagyon durci Pedig állítólag aki egy netes forumon felbassza magát az fogyatékos
Most látom alu (én eddig acél tartót egyengettem) azt melegíteni kell. Pazzaz kormányom szép lett az esés után, kb. 45 fokot tekertem vissza.
Ha már nem bírt új poént kitalálni inkább maradt volna kussba
Engem az zavart, hogy átment unalmasba. De nem úgy, mint én vagy tasi, hanem egy oldalon 200-szor a "ratyi".
Igen satu kell csak és menni fog, melegíteni se kell. Ha kell olcsó pályaidom csörgess meg! R6 kuplungkarom is akad, ha az jó neked.
https://www.sportmotor.hu/foru... volt gazdagon az elmúlt hónapokban
Igaz neki meg a családfáját emlegették az sem szép dolog, de ez a terhesótó, most is volt egy baleset reggel néztem a hírekben bacca+
Nem találkoztam ilyennel.
Igen sajna nem1x...
Kívánt kamiont? VR46N szokott ilyesmiket kívánni. Nekem a sódert már összehozta.
Ezen nem kell csodálkozni. Ha valaki ocsárolja folyamatosan az oldalt meg kamiont kíván motorosnak mint motoros ja... eszem f@szom megáll... amúgy meg ez a noje nikk meg már régebb óta vagy az oldalon mint 5év
Gyere el 15-én pályanapra
Akkor jó. Nekem meglátszott a D212-őn a sok egyenes az Alföldön...
Most mehetek folyamatosan szerpentinezni.
Kalapáccsal hozzányúlni ilyen finom technikához?
Tegnap leteszteltem jobban. Elég állat, és 1000km alatt sem kopott jelentősen. Ígéretes gumi. Átpártolok rá

http://www.revolutionmotor.hu/...
Mi még kivágtuk belőle a merevítéseket is, de persze akkor sem lett jó. A kalapács segített az új vételének elgondolkodásában...