Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért onnan hazatolni az elfektetett bringát szerintem nem rossz. Pláne, ha benne van a fogarasi hágó is fölfelé.
Na az is teljesítmény! 1200km?! Nem semmi!
Ilyen megnyilvánulásra számítottam! Jó, hogy égeted magad nélkülem is! Látszik, hogy egy millenium generációs ratyi vagy. De mint mondtam legközelebb kamion elé!
Szia! Én őszintén szólva el is felejtettem Majd írj előtte, hétvégén szabaddá tudom tenni magam.
Szia!
Van egy rakat hely ahonnan lehet nagymotort bérelni, nehezem tudom elhinni, hogy az összes szünetel.
Szia Oli,
Bocsi, h nem kerestelek, de nem mentünk Szeged fele. Inkább az ivászat ment.
Majd nemsokára megyünk Ópusztaszerre, onnan Szegedre, akkor majd összefutunk.
Szia,
Van az a pénz amiért kölcsön adnám, csak neked nincs annyid.
Sztem itt nem kell kenyérre a pénz sokunknak, úgyhogy nemigazán jó helyen keresgélsz...
Mellesleg 1200 volt az a 200, de egy ilyen szerencsétlentől nem is várom, hogy tud olvasni...
Anyáddal 2 óráig sem fáradok el Belé szorult tehetség, ha már beléd nem
Sziasztok!
Nekem nincs saját motorom(csak robogóm), mindig bérlek immáron 4 éve, többnyire Honda CBR600-at. Most szünetel az összes hely, ahonnan lehetne bérelni, így segítséget szeretnék kérni az ügyben. Tudom autót-motort-asszonyt nem adunk kölcsön, de már szeretnénk menni a barátnőmmel, így megkérdezem, hogy kivel tudnék üzletelni 1-2 napos bérlésre? Adok kauciót, írhatunk szerződést, árban megegyezünk. Mindenféle sportmotor érdekelne 600cm3 és fölfelé, akár 1000cm3 is. Honda CBR, Suzuki GSXR, Kawasakik... Budapesten.
Pont ma voltunk a mátrába megnéztúk az új szakaszt. Furcsa is volt hogy olyanokat borogattam ezzel a 65el hogy azt hittem már tudok motorozni is pár hete van meg ez a moci és igazán nem is jártam utána a méreteknek.
Nem? Azzal akkor nem mész ki a fűre és nem fáradsz el 200km-en?
Hajrá, bár a legtöbben 190/55-öt használnak, azzal jobban lehet kanyargászni és áttétel változtatás nélkül sem ront sokat a gyorsuláson.
Veszek inkább egy 190/50 est hátra az a tuti
-1 előre és már nem is olyan rossz
Meg van már :D Ez nem 200/655 R17 hanem 200/65 SR17 az S betűt ötösnek néztem. Tehát 65 van hátul. Nem csoda hogy 4-5 ben is már alig akar kiforogni ha a gyári az /50
Köszi a választ. Most slickkek vannak fenn és full nem tudom hogy ez most 200/65 vagy 200/55 ? Mert úgy van rájuk írva hogy 200/655 zr17
120/70, 190/50, 17-42
Sziasztok. Valaki megtudná mondani hogy a K4 gixernek mik a gyári gumi méretei és hogy gyárilag hány fog van elöl és hátul?
Sziasztok. Valaki megtudná mondani hogy a K4 gixernek mik a gyári gumi méretei és hogy gyárilag hány fog van elöl és hátul?
Sziasztok. Valaki megtudná mondani hogy a K4 gixernek mik a gyári gumi méretei és hogy gyárilag hány fog van elöl és hátul?
Ja a fix tárcsa mellé úszó nyereg kéne mint a kocsikon.
Amit lézerrel vágatnak ki és egybe van!
Köszi Oliver!
Jó értem. Minden szegecselt tárcsát úszóágyazásúnak neveznék.