Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden vágyam egy veled összepaintezett kéz a kézben melegfelvonulásos kép
Adjál pénzt köcsög.
Nem téged,a majdnemelesős mindig kiposztolóst.
Akkor béna vagy! Már ketten vagyunk
Faszé nem veszel egy banditot,az lene a a jó neked.
Nem tud, mert nincs kép.
Hát ez nem dőlt meg most sem, mert béna voltam. Igaz lett volna lehetőségem máshogy csinálni de úgy fest a gyopár kis agyam úgy döntött, hogy a kitérdelős kanyart a murváról kell indítani. Ezek szerint azt nem lehet.
Nyomjátok!
Ha visszajön téged is berak paintel a felvonulásra.
Sííííír a sarokban otthon (elmegyógyintézetben)
Remélem azért átment mire utaltam.... Tudod amit írtam nem az én véleményem, egyik "közkedvelt" sm tag véleménye ez, aki esik béna
Szerintem meg aki úgy használja a sportmotort ahogy kell, annál benne van az ilyen
Jó lesz nekem motorskiller, vagy VR46N is. Bárki nyomhatja, aki úgy érzi most kell döfködni , de a humor azért elvárt, nekik az meg gyéren van. K5oszinak még nem szóltam, pedig jobban néz ki a motor, mintha az őzet viszem. Este áthívom, megmutatom neki.
Semmi extra körülmény, talán annyi, hogy kicsit már szürkület volt és rosszul láttam. Ezért a szemem sarkából nem vettem észre a murvafoltot, amire rámentem. Ha oda nézek egyébként, akkor észrevettem volna és nem megyek rá, simán volt hely kikerülni csak egész egyszerűen nem oda figyeltem. Egy másik motorosra pillantottam éppen aki az elágazás másik útját választotta. Ne kérdezd, hogy miért, nem tudom. Égett a féklámpája és azt hittem ott is történik valami, talán ezért maradt rajta a szemem. Semmi értelme nem volt oda nézni, azt kellett volna figyelnem ahova fordulok. (Ennyit arról, hogy oda mész, ahova nézel. Bárcsak oda mentem volna. )

Korábban mindig azt hangoztattam, hogy én meredten nézem az útfelületet, semmi pénzért nem veszem le róla a szemem (ezért pl. fogalmam sincs milyen táblák vannak kitéve). Most ezt elvétettem és büntetett.
Nem tudom hol lehet... Tegnap telenyomott minden topicot,mert megsértődött valamin.Aztán kirakták...utána egy másik néven még próbálkozott....azt is eltüntették.... Most valahol karanténban van... Pedig szerintem sok embernek hiányzik...
Legalább videót csináltál róla,majd kielemzik a szakmai nagyságok.
Szomorú a dolog :( A körülményekre azért kiváncsi lennék
Igen, ezt már vártam. És tényleg. Talán nem is béna voltam, hanem sokkal inkább hülye f@sz. Uh. megérdemeltem. Csak a motort sajnálom, mert ő nem tehetett róla. Igen jól muzsikált, érezte a pályát csak én túltoltam kicsit az adrenalint.

De tök jogos, nyomassátok! Clam, hol vagy?
Egy jó cbr-t tudok adni ha elmeg 5 Km-nél többet.
Tegnap elgondolkodtam rajta, hogy veszek még egy szívlámpást és az egyiket (ezt) megcsinálom rövidített nakednek, a másikat meg meghagyom hosszún sportnak. Amit GTO belinkelt az pont jó is lenne, de 8 kilóért nem kell. Még kitalálom. Abban reménykedek, hogy az új elej meg az új fékek megúszták. Ha azok elmásztak akkor elég nagy bukó, sehogy nem tudom kényelmes pénzből folytatni a szezont. Délután lekaparom a pikkelyeket róla és ha beindul megyek egy kört és kipróbálom, hogy mi van. Még nem tudom.
Akkor tegnaptól hivatalosan ő sem tud motorozni, béna Cápa jobbulást a bicajnak!
Főleg hogy csak úszói vannak így nem tud honnan elesni.
Cápa elesett? az meg hogyan? Hova jut a világ
Ez egy ilyen hónap
Kell új kotló vagy csak a sercli kopott?
Nem. Elrúgtam, hogy menjen a francba, irtsa ki ő a dzsindzsát ne én. Ez volt a hiba, mert átfordult. Fognom kellett volna végig. Csak egy idő után kezdte koptatni a rudimat a malter és nem tetszett az a póz, úgyhogy mondtam neki, hogy viszlát.
Te jó ember fájt?