Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd hétvége fele lesz. Aztán indul a mandula!
"váltásnál meg sávváltásnál" ? Konkrétan ebben a két esetben?
Sziasztok srácok. Adjatok már nekem abba tanácsot hogy miért rázkódik szitál be a kormányom váltásnál meg sávváltásnál? Miért lehet ez? Gixer 1000 k3-4 köszi.
Ferkó nélkül nem megy. Ebben az országban, minden jó bulihoz kell egy feri.
Nyitok egy sört. Folytassátok.
A zx10r
GSXR kérdést akartam feltenni, de... most akkor ki nyert?!!!
Tényleg színvonalasabb Kunmadaras? Melyik része? 400-ban 4 induló volt. A 900Top-ban 5 emberke küzdött úgy, hogy már összevonták az 1000 -es kategóriával. Tökölön ennél többen voltak :) Road and Ride 3 indulóval? :) Jól lehet szórakozni az állandó bizonyítási kényszerről egy embernél. De beszélhetünk arról is, hogyilyen jellemre vall, hogy Osziról azt irtad, "nyomott fej" "50 dioptria". Nálam itt szokott elválni a szar az embertől!
Kérlek maradj.
No de pá fiúk mennem kell, majd hétvége felé leszek!
Hogy ki vagy, egy monitor előtt ülő névtelen senki, és csak így okoskodó okostojás!
Na vájjál az megragadt hogy a gsxr1100-ast ha visszabaszom 220-nál 3-ba erőből emeli az elejét.......valami ilyesmi.
A döntésem.
Mondom annyira sem monzgat mint Bálint Antóniát a mókussütés.
De Cápa, mi kellene hozzá hogy Te teljesen kimaradj pl. 1 hónapra innen az egész sportmotor oldalról???
Csak nevetek rajtad,mert azt sem tudod ki vagyok,de nekem egy életre bemutatkoztál! ...
Vettem észre 15 év alatt Madarason!
Természetesen én is únnék olyan embert aki mindenben túltesz rajtam! Ennyi!
Nem ezt mondom, csak Te nem értetted ezt sem. Azt mondtam, hogy ahol megjelensz, ott ez elő kerül előbb-utóbb. Hogy ez miért van, azt nem nekem kell tudnom, tehát vígan olvashatom, kedvemre.
Elé is hiszem Zoli, mivel neked is van mit tanulni még a GSX-R 1000 modell történetről, de kérdezz segítek mindenben!
Itt Hajdú-Biharban a becsületnek még súlya van!
Nem-nem! FeherCapa380 arcára fér rá. Óriási különbség! (Amit nyilván azzal a szellemi tőkével, amivel rendelkezel nem fogsz megérteni még egy darabig. Amúgy sokadik ember vagy, aki ezt nem érti, szóval ne ostorozd magad. Vannak még hülyék rajtad kívül is. Inkább tarts velük. Én már tényleg unlak (rövid u), fárasztó vagy.)
Ugy mondod ezt mintha én hoztam volna fel azt a gyorsulási történetet! Leszarom már nagyívben a Kawasakisok hisztijét!
A gyorsulás annyira sem érdekel mint a K xy sorozati különbségek.
Adok-veszek meg mindennap van.