Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annál viccesebb.
A kép még a te tehetségtelen paint tudásodhoz képest is szánalmas hamisítás.
A kép mást bizonyít!
Nem,rólad camidia.
Magadról beszélsz?! Na ugye! Akkor...
Te meg egy transzvesztita nőimitátor.
Igen, van egy RCV-m is, de a szívem az Gixxer!
Te most sem vagy az, csak úgy csinálsz
Vegyél egy sznob fos S1000RR-t és akkor végre nem leszel GSX-R-es! Mondjuk még utánad csatlakozhatna pár ratyi... Rontjátok a LEGEND megítélését!
Ezt el, ennyi hiba belefér mára
Akkor csak elbasztad ratyi.
Fogalmaz érthetően millenium generációs! Zoli32 egy troll ezt eddig is tudtuk, pluszba tudatlan is. Semmi újdonság nincs a mai napban, nekem VR46N szórakoztatóbb. Kis buzi.
Csak erre akartam válaszolni
Mit nem értesz? Ha visszaolvastad volna a mai napot akkor értenéd a poént, ratyedli
Ezt nekem szántad ratyi?
Akkor az ugyan az, mint a k7?
Így vagyok én is a rajongóimmal! Akikhez már az egész SM banda is tartozik!
Első pillanattól kedve sem fedtem fel, sohasem. Sem itt, sem máshol. Mondjuk pont azért, mert nem vagyok kíváncsi az olyan korlátolt emberekre, mint pl. Te. (Aki számára egy vélemény vagy egy álláspont esetén nem annak tartalma számít, hanem az, hogy ki mondja.) Nyilván ettől még van lehetőségünk írni egymásnak, ezt megteheted Te is, én is. Számomra Te f.feri69 vagy. Ugyanannyit érsz mint bármelyik másik nicknév, pont annyit mint Sedu, ago-motors, Clam, vagy Zoli32. Lehet, hogy Te úgy gondolsz magadra, hogy ennél több vagy, de számomra nem vagy több. A valóságban, hogy ki vagy annyira nem érdekel, hogy miattad, nem hogy a ringre nem mennék ki, a székből nem állnék fel.
De sok itt a ratyi! K8 haccáz alegjobb! Ne moderáljatok köcsög SMesek!
Ez igaz, én sem fedném fel kilétem ennyi baromság után, meg hát igy könnyebb szitkozódni is persze!
Nekem is van mindkettő és a valóságban is vállalom azt amit egyébként néha leírok. A különbség mindössze annyi, hogy én nem érzem fontosnak azt, hogy a véleményemet azzal próbáljam megtámogatni, hogy előtte bizonyítom saját magamat. Egy jól megalapozott véleménynek nincs szüksége effélére, lásd pl. gixxer.com. Ott is tudnak eszmét cserélni az emberek (az itteninél sokkal mélyebb műszaki tudással felvértezve) anélkül, hogy tudnák ki kinek az unokaöccse. (Nehéz is lenne, hisz Amerikában nem akkora a GSX-R-es populáció mint nálunk.) Ezen kívül az sem életcélom, hogy kirakodóvásárt csináljak a magánéletemből. Mert pl. amíg Te meg én nem ismerjük egymást, addig Neked ahhoz semmi közöd. Arról, hogy a puccparádé meg a rongyrázás a magyar emberek kedvenc időtöltése, arról én nem tehetek. Nyugodtan legyél része ennek önszántadból, ha akarsz ez a Te dolgod. Pont ugyanannyira érdekel ennek ténye, mint Te magad, vagy a véleményed. És sokadszor írom, attól, hogy Te úgy gondolsz magadra, mint köztiszteletben álló valakire, abból még nem következik, hogy Neked alanyi jogon van igazad. Ha faszságot írok akkor maximum ugyanazt a hibát követem el, mint Te vagy Zoli32, vagy bárki, aki téved valamiben. Ez nem attól függ, hogy felfedem-e kilétemet méltóságodnak.
Folytassátok! Lerakom a lantot jó lesz olvasgatni egy sör mellett! Ez a legjobb topik!
Ja majd elfelejtem, a tiéd még meg van, áááááá nem kell most egyenlőre 08-as 10-es!
Csak annyival hogy van nevem, arcom, nem pedig inkognitóba írok a baromságokat sokszor!