Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenhol jó, ahol feri intézi a muníciót. Egy két kommentárt követően általában a gyorsulási versenyhisztinél kötünk ki, meg az adok-veszek témánál. Most várom is a két történetet!
Tudom mivel neked minden ráfér az arcodra!
Én is tudnék.........! De már 1 lerágott csont! :)
Egyre jobb a topik srácok.
Ez kettőnk közül csak téged érdekel. Válaszolj magadnak.
Írnék ide egy történetet és döntse el mindenki hogy kinek adnak igazat!...meglepődnél!!!
És szerinted téged itt X év alatt nem únt még senki????
Kösz, hogy átvetted a stafétát, én már untam kicsit.
Csak annyira színvonalas a tököli verseny, ha nem ebből a Kawasakis csapatból nyer valaki a döntőben, akkor azt a döntőt meg kell ismételni! Vagy ha az ottani Superstreet bajnoktól komolyabb ellenfelek is részt vesznek azon a versenyen, akkor az ottani superstreet bajnok pukkadva haza megy a döntők előtt!
Abszolult nem hiányzik onnan az a kawasakis csapat, főleg a szervezőknek! Azóta nincs ott vita mióta ők nem járnak! Mert azoknak mindig minden baj volt ha nem ők nyertek! Ennyi! Tökölre hagy járjanak csak az pont nekik való verseny minden szempontból, (színvonal, versenyzők, stb.)!
Május 1-én volt benne részünk a csalásba!...köszönjük!...sok ember azért nem jár már oda!
Érdekes 1 ember vagy te, ENYÉMET EL AKAROD VENNI? PRÓBÁLD MEG! Hát igen inkognitóban is kell lenni egy K1 1000-nek hogy nehogy valaki meglássa rajta a 2017-es újdonságokat (L7), mi lenne ha a konkurencia ezt meglátná idő előtt! :)
Nagyjából. De legalábbis nekem nem okoz örömet, hogy mutogatom. Az viszont örömet okoz, ha a tiédet elvehetem. Szóval, ha eddig nem is volt inkognitóban, mostantól egy darabig abban lesz.
Így van semmi értelme nem volt, a fiam már többször is mondta, "Apa minek állsz le hozzá nem értő emberekkel vitázni", ENNYI! De legalább annyi jó van a dologban, hogy láttál 3 komolyan felkíszített K7-K8 1000 -est! De én szívesen megnézném a te motorodat is, mivel szeretem a Gsx-r 1000-eket, vagy az is inkognitóban van mint te?
Szerintem ezt itt lezárhatjuk. Előrelépés nem történt és megint megnézhettük a házi fotókat a három darab GSX-R1000-ről, úgyhogy feri nem lehet elégedetlen. Én is az vagyok.
Éljen az Internet!
Rossz nyomon vagy.
Rossz felhasználó névről jelentkeztél be Cápa, ezek szerint te vagy Big oszi is! ?
Nem!
Minden információ és történet téves!
Viselkedjél nagy emberek között, ne keresd a bajt!
Ezt megmondta egy nagyon gyors valaki, akinek nem fedem fel a kilétét, de versenyző, versenyszerelo, erőemelo és step tánc világbajnok!
Az alábbi mintavideo alapján forgassal szépen egy bemutatkozó kisfilmet és majd döntenek a sorsodrol! Kevés kajesszal bele se kezdj !
https://m.youtube.com/watch?v=...
Madarason szoktak csalni???...soha nem halottam!
"De mi a fasznak menjek én oda hozzátok".
Talán azért, mert Te vernyogsz azon, hogy a másik ember kiléte fedett. Téged érdekel, hogy ki kicsoda nem másokat, hogy Te ki vagy. A gépjárműparkod, a bongyor fejed és az ismerőseid sem érdekelnek, akiknek a véleményét sajátodként tolmácsolod folyton. Vagy legalábbis próbálod.
Melyik motor is az????
Dehogy én, hiszen te vagy a főmájszter! Én 1 x láttalak anno Madarason elég is volt belőled az a 30 másodperc, 50 dioptria nyomott fej, kész baleseti forrás!! Meg én előttem te leszerepeltél amikor megvettél Tyutyitól egy K7 1000 blokk ház felső részét ! Ugye 3 részből áll egy K7 1000 blokkház, ezek egyben vannak megmunkálva és külön külön szart sem érnek, de neked csak a teteje kellett, mert az hibásodott 1 K7 blokkban, vicc! Tyutyitól én hoztam el pár dolgot és ő mondta, nem én találom ki! De mi a fasznak menjek én oda hozzátok, inkább te jöttél volna anno Madarasra gyorsulni, mint ahogy anno mondtad, 11 sec kb., vagy most jönnél a H.ringre, de már mindenki haza érne estére mire te körbe érnél 1x, a páratlan és legszebb K2-eseddel!
Te sem, amikor azt hirdeted, h gyári a motorod...előtte meg a Janával hencegsz...
Meg-meg, itt is vagyok. Bocsi, h késtem.
Csak nem te lennél a főmájszter GSX-R doktor? Inkább a te megtisztelő címed a zsidók vezére aki a legjobban tud csalni és hazudni...
Inkább szedd össze magad, aztán gyere el erre motorozni, ne a faludban kábítsad a gyerekeket, h mekkora ász vagy.
Erről beszélek, saját hazugságaiba belebotlik, nem tudja már hogy mit hazudott, és ezt kell olvasni már folyamatosan tőle!