Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Na valahogy kicsit lejjebb nem ezt mondtad :

"Nem akarok többet rászánni, sportdobok nélkül ha belefér az 1,5-be akkor deal, 2-ért lenne már 2012-es BMW is németből.

Bordó: K5 1,1-ig érdekel köszönöm az ajánlatot."

Jó a topik, ne hagyjátok abba, tiszta sas kabaré
No végre, megérkezett a 3. ik GSXR 1000 Dr. is!
Csak nem te vagy az...
Hát azt nehéz is felfogni aminek abszolult nincs alapja, lehet annak bejön ez a vakítás aki 16 évesen sismsonról vált nagyobb motorra, de van azért aki ettől már tovább tart motorügyileg, főleg ha GSX-R 1000 ről van szó!
Hát először is. Köszönöm nektek ezt a beszélgetést.

Tiltsd le te is ez a legjobb a sportmotor fórumon. Nem éri meg írni nekik semmit úgyse fogják fel.
A k4-en rendes méretű emberek is elférnek.

ZX10 lett a befutó.
Én meg valamelyiket a 3 közül ajálnám neki 1 hétre, hagy tudja már meg milyen 1 jó motor!
Meg mindig balfasz transzvesztita vagy.
Ilyen kell a cápáéra. Kényelmes tartást biztosít neki. Kerekezninis jobb vele.
Egyrészt: Nem tudom, hogy igaz-e. Nem érdekel, hogy az-e és nem zavar, ha nem az.
Másrészt: Amiket pl. én leírok arról is jelentős tábornak az a véleménye, hogy kitaláció és nem igaz. Igy aztán két okból is nincs okom vitatni amit mond:
1. Amit én mondok azt sem hiszik mások.
2. Ezért, ha véleményezem az általa leírtakat, azt mért pont nekem hinné el bárki.
Nem tud érdekelni, hogy ki mit hisz el és az sem, hogy kinek mi a véleménye. Én csak annyit jegyeztem meg, hogy amit mond és az amivel magyarázza az nem illogikus. Ez még nem jelenti azt, hogy a haverja vagyok, az sem, hogy buzik vagyunk és azt sem, hogy Sedunak igaza van bármiben. Arról sem tehetek, hogy előre tudtam, hogy ha én azt írom amit, akkor Te úgy fogsz állást foglalni, ahogy.

Hát ez...
Te ratyi vagy nem ember!
Köszönöm! Természetesen az vagyok!
Akkor fasznak mondod hogy mesélnél..................terelőjuhász.
Akkor neked minden elismerésem ha az vagy? :)
Nem érdemlitek meg!
GP Pilot vagyok!
De 1 szó mint 100, itt a fórumon mindenki azt ír amit akar, de 1 számít, hogy a valós életben ki vagy, és mire vitted, és mit hajtottál végre az életben!!!!!!
Légy szives.
Figyelj, úgy gondolod hogy itt te engem tudsz manipulálni vagy befolyásolni, figyelj kisfiam, te csak egy icike picike kisfiú vagy ahhoz! :)
Meséljek erről?