Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak az a baj hogy pont ilyen embereket fúj el a szél minden honnan, mint te! Én abszolult nem sértődtem meg Sedura (láthattad szórakoztam is rajta hogy 1 milláért is oda adom neki gyári formában), hogy nem adna egy motorért annyit mint amennyi, csak már kurvára unalmasak a beárazásai, amit többen is jeleztek! És szerinted amit itt leirnak az mindig minden igaz????
Már rég óta tetszik. Ez a beszélgetés is pontosan úgy alakul, mint ahogy terveztem. Illetve egy picit jobban.
1. Sedu nem a haverom, csak egyszer motoroztunk együtt. (Van még más fórum társ is.)
2. Hogy Sedu miért ír bármit azt én nem tudom (és nem is érdekel).
3. Az, hogy szerinted igaza van-e, vagy szerintem igaza van-e az nem függ össze.
4. Ha azt állítja, hogy ma Magyarországon könnyebb eladni egy motort, ha olcsó, mint ha drága lehet, hogy igaza van.
5. Ha pedig ezek után valaki keresni is akar rajta, akkor "kénytelen" még olcsóbban megvenni.
6. De ha ez mind hazugság akkor is mit számít, amíg nincs üzlet?
Eddig remélem érthető. Na innen jön az, hogy HA Te nem éreznéd személyes sértésnek azt, hogy egy motorért nem adna annyit, mint amennyire méltóságod gondol, akkor a vita ugye nem alakulna ki. Ha annyi lenne, hogy van egy feri, van egy Sedu, másképp gondolják, szevasz, akkor ugye nem lenne semmi gond. De van vagy vannak akik fontosnak érzik saját pozíciójukat vita árán is megőrizni és vélt vagy valós értékeiket ismerőseiket motormárkájukat fényezni és védeni. Én erről beszéltem, Te pedig nem érted. Még pedig azért nem, mert nem tudsz kibújni a bőrödből. Nem vagy hozzá elég intelligens. Az átlag magyar ember képét mutatod, a felszínes, mutatós, pozícióharcos, elért eredményei miatt elismerést elváró emberét. Ha esetleg ilyen vagy, akkor már nem is bánom, hogy eddig csak véletlenül sodort mellém a szél és hála Istennek nagyon hamar el is húztál.
De tőlem puszilgathassátok is akár egymást reggeltől estelig Seduval, vagy akár orálisan is szeretkezhettek egymással, én leszarom, de én nagyon sok mindenre nem vagyok itt vevő ami tőletek árad, és kinyilvánitom véleményem, akár tetszik akár nem!
Csak gondolj bele ami kiváltotta itt a vitát, Sedu haverodnak egy 2012-es s 1000 rr az 2 milliót ér, vagy egy k9 1000 1.5-öt, vagy egy k6 1000 1.1 et! Én tudom hogy az a jó vétel neki, de kérem szépen száljunk már le a magaslóról, már kurvára unalmas Sedutól hogy őneki minden túl van árazva! A duma az megvan és szerintem az életben nem látott még az udvara 2012-es s 1000 rr-ert! Mert saját hazudozásaiba már belebotlik, ezt már nagyon sokan észre vették itt rajtam kívül is!
Igen, ezt már írtad. Még valami?
De azért 1 biztos itt a GSXR 1000 fórumon nincs tőled és Sedutól okosabb ember, közben meg .......! Van olyan nap a 365 napból hogy ne irjon valami baromságot valamelyiktek, csak persze legyen rá vevő!?
Igen, mint minden fórumozó, minden más fórumozó szemében. Ez lenne a normális.

Ehelyett néhányan piacteret, klubtalálkozót és randivonalat gondolnak csinálni egy teljesen nyilvános és feltételekkel nem rendelkező oldalból. Úgy gondolják, hogy ez a normális és amikor a fagyi nem abba az irányba folyik, ami nekik jó vagy a jó hírüknek kedves, akkor személyeskedni, hadjáratozni, lejáratni, 30 oldalon keresztül gyorsulási versenyeken történt afférokról vitatkozni kezdenek. Nyilván azért, mert mindenki aki megmutatja magát megkérdőjelezhetetlenül tisztességes, nyílt, egyenes és hiteles ember.

Nagyon ügyes, de köszi nem.
A szememben 1 senki vagy és kész!
Hahó, Ferike!!? Nem számít, hogy mi vagyok! Nincs olyan feltétel, hogy csak akkor írhatok ide, ha az vagyok. Senkinek nem teszek pisztolyt a fejéhez, hogy olvassa amit írok, vagy cselekedjen úgy ahogy leírtam. Pénzt sem kérek érte. Nem tudom érted-e....
Én hál istennek már nem vagyok szerelő, de az is voltam anno, és te az vagy?
Én már nagyon sok mindent láttam az életben, és nagyon sok értelmes és hülye embert is láttam!
Na akkor Te már láttál olyat aki hallott valamit.
De nem tudom, hogy Neked vagy a haverodnak vajon van-e annyi esze, hogy megértse: a leírtak közül egyik sem érdekel.
Cserébe az világos, hogy Te nem érted, hogy miről beszélek. Nem, nem arról van szó, hogy nem merem felfedni a kilétem (ismer néhány ember innen). Hanem arról, hogy nem tartom sem fontosnak, sem szükségesnek. Illetve, ha bármiért is fontosnak érezném, az biztos nem Te lennél. Akkor érezném magam igazán személyiségzavarosnak, ha Neked akarnék megfelelni. De ezt, mint fontosember Te nyilván nem érted. Nehezen tudnád magad leengedni a pórnép közé és lennél csak egy sima nicknév. Ezt gondolom nem bírná ki az egód. Mint ahogy azt sem, hogy ne tegyél említést arról, hogy egy kurva jó versenyszerelő a barátod. Örülök neki, hogy van Neked ilyened, de ettől Te még semmilyen szerelő nem vagy.
Ez az igazság.
Persze mert egy monitor előtt ülő műmáyer vagy, aki személyiség zavaros is, mivel nem meri felfedni kilétét, vagy netán mongoloid vagy autista vagy, és ezért?
Van 1 haverom aki nagyon ott van a motorok terén főleg a gsx-r ek terén, de már nem birja elviselni ezt az oldalt Te és Sedu barátod miatt! Már a hideg kirázza ha szóba hozom a Gsxr 1000 fórumot a sportmotoron! Ő mondta, de megnézném 1 x ezt a 2 majmot egyenesben pl. ha a h.ringen versenyszerelőként dolgoznának 1 pályanap! De a haverom egyébként kurja jó versenyszerelő és egyben versenyző is, amiről Ti csak álmodhattok!
Blablabla....
Nem,az fáj hogy bénán szerkesztesz.
Látom fáj a valóság!
Dehogynem.
De úgy nem lenne vicces.
Viccesnek vicces,de a nagymamám is élethűbbre csinálná.
Annál viccesebb.