Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha visszajön a jóidő,akkor majd megyünk még ugyis sokat,és majd lesz ami okot adjon a találgatásokra,h ki a jobb,de szerintem ezen nem fogunk összeveszni,mert a motorozás szeretete,és az összetartás fontosabb mint a versengés,szerintem .De ha ki akarsz kapni . . na bocs az off-ért. .
Jaja, ez így van. Izmoztunk lazákat azért...
azért azt jegyezzük meg,h versengés nem volt csak baráti összejövetel ,és az jól sikerült .
3 darab ZX12 társaságában. Azért megvédtem a GSXR becsületét...
Mert attól jön a nyomaték.
a leovince miért gyárt másfél méter hosszú csövet? :)
fotó nincs róla?
Annyit nem ér meg Mizsi...
Ez álmaim dobja.....kár érte,hogy kár érte
Sziasztok Ezredesek.
K5-re való Yoshi TRC dobom van eladó. Irányár:60.000.Ft. Kicsit sérült,de tökéletesen használható! Úk ára 1149 USA $ !
Elérhetőség az adatlapomon!
persze, mint ahogy merszre is jöttél
ghoostrider! mutasd már milyen yoshi van a motorodon...
Gsxr találkozón ott a helyem... helyünk...

Rajtunk nem múlik, megyünk, ha lesz!
Leo Vince Factory full titan slip-on dob 65e Ft
Nyitóelektronika 10e Ft /Nikko Racing/
Power Commander K3-K4 1000 50e Ft
Öhlins Kormánygátló 50e Ft /Ez jó az összes gsxr-hez+R1-hez/
Komplett eredeti Suzuki Gsxr 1000 K4 idomszett Tankkal mindennel+kuplung+flk karok 100e Ft/kicsit karcosak,de full gyári fény/
K&N sportlégszűrő Gsxr 600 750 1000 K4-ig. 10e Ft
Hello.Nagyon komoly a Rizla suzukid.A Full Gas-nál vetted?S ott extráztattad fel?S mennyiért vetted?Most cserélném a vasam(gsx-r1000k5).Irj.Válaszod várom.Üdv:Krisz.
Akkor simán benne vagyok egy Hungarian GSXR Meeting-ben...
Nem csak 750-minden GSX-R
Igen, a 3.at is nyitja...
Mennék én is, ha nem csak a 750-eseknek lesz...
eladó gsxr 1000 k7 2007-es gyártás valóban k7, bal oldalán enyhe sérülés 1.3mft, fekete,magyar, szervízkönyves

érdeklődni 06-70 433 9493
Legyen!
Ebben az évben a GSX-R elérte a 25 éves kort. Van olyan aki szívesen részt venne egy GSX-R partyn 2010 júliusában a Balaton déli partján? Ha elég ember összejön akkor megszerveznénk.