Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JhonnyEnglish
Én is találkozhatnék veled nagykiráy?Körösön,mikor?
Majd dobhatnál egy telószámot az email címemre.
Ok, jó lenne dumálni valamikor. Meg meglesném a gépedet. Látom versenyeztél is.
Valamelyik hétvégén ha jó idő lesz legurulunk.
Mi is mentünk már ott párszor. Jó buli...
Örömmel találkozom veled is Kőröshegyen ahol már közel 100 motoros ismer - egyébként mindegyik képen én vagyok (KTM, Yamaha stb....)
Mert nincs odaírva, meg elég sok motoron vagy a képeiden...
bocs, de miből gondolod, hogy nem az enyém
Akkor biztos nem ő az
Hát ha Te kidobnál egy 4-5 mm vastagságú fékbetétet mert lekopott belőle 0,1 mm akkor lelked rajta 50-100 km és tökéletesen hozzákopik az új tárcsához, de biztos hazudok mert el akarom adni
nincs valakinek használt olaja olajszűrője akciós? :-)
biztos, hogy egy emberről beszélünk? én pár éve hallottam, hogy valami tóban találták meg külföldön...
A héten akciós: tesztgyőztes EBC HH racing fékbetét (utcán is használható)
400 km van benne, szinte új. 600/750/1000, K4-től bármelyikbe jó.
Ár: 16.000.- Ft. első szett (2x2)
Bolti ára: 21000
Kinyírták? 4 hónapja majdnem tőle vettem meg az motorját,akkor mondogatta nekem ezt,hogy belevág a szerelgetésbe....
Pécelen a Téglási Ferinek volt régen motorszervize, de őt már rég kinyírták, ha jól tudom...
Én is itthon csinálok mindent. Az a biztos. Ha nem merek bevállalni valamit, akkor fordulok egy szerelő haveromhoz.
Miért 195 ló a te motorod? Ha az a tiéd...
én igazából mindent magamnak szerelek, olajcseréket, kuplungcserét, meg ilyesmit, de pl egy váltónak nem állnék neki, olyankor kiszedem a blokkot be a csomagtartóba és irány a miki...
Én sem szeretném,ha az én motoromon kísérleteznének,de a sztárszerelők meg már túl nagyra tartják magukat,még örülhetek ha ránéznek a vasra.....
Oké! Akkor K5 ezerbe érdekelne 4db a csodagyertyából.....féláron
My GSXR 1000