Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is olyan a fejem mint a szita.
Fizukor?
Aha, sikerült kéket szereznem rá. Amin mind a kettő vezeték kék. Mert nem az 1ik féknyereg után nyomod át az olajat, hanem már fentről kapja a 2 féknyereg az olajnyomást.
hűűű de hülye vagyok teljesen elfelejtettem
érdekelni érdekel, csak még nincs zsozsó
neked van másik vagy miért akarod eladni? és miért jobb az ilyen mint az átvezetős?
oks, nekem nem sürgős, jobb is ha csúszik
Még nem jött meg. Valószínű az ünnep miatt...
csocsi, gyertyáról hír?
Mitho 2264-es hsz...fékcső téma. Érdekel?
Kaptam egy levelet: "Tisztelt Adófizető! Tudomásunkra jutott, hogy Ön a szeretkezései 78%-át kutyapózban végzi. A túl magas arány miatt 2009-ben ebadó befizetésére kötelezem.
k4 kék fejidomom van jobb alsó sarkán karcos, meg kell fúzni, az alját, megvan hozzá a gyári matrica is, van sérülésmentes jobb idomom, és egy javított fejidomkonzolom 50-ért adom együtt.
A gumiszőnyegek hol voltak a motoron?
Nekem van gyári fényezésmentes, törésmentes idomszettem,de pici esztétikai hibák vannak rajta. Érdekel?
Sziasztok!

Érdekelne K4 1000-hez far idom, jobb oldal idom, fej idom , fej tartó konzol, jobb oldaldekli. A képen rajta van mien kék.
Ár ajánlatokat kérnék.
Sajna egy autós úgy került kátyut, hogy nem nézett tükörbe és elég nagy ívben
Köszi
Nem sürgős,de ez egy első gazdás valóban sérülésmentes 2005.06 havi vásárlás, garantált 20e km-el. Elszarni nem fogom, bár sztem ezt is ismerős viszi majd el.
1,4-ért necces lesz....
max tavasszal....
Törlődött :(
Az meg hogy a picsába fordulhat elő?
Vettem egy törött 900RR-t az mard+az endurózás. A gsxr-t sajna el kell adnom. Idén is max 2000km-t mentem vele. Ára fix 1,4M.
Én nem szereltem ki, csak 1 vezetéket kihúztam az ECU-ból. Kicserélem a motort, aztán visszakötöm a vezetéket ennyi.
semmi baj...
neked nagyobb szükséged lenne rá.....
de most mi lesz a k4-el?eladod?cbr-t is eladod, és marad az endúrózás?
Sajnos nem :( tudom pedig megigértem, sajnálom
nem mentetted le?
gondolom nem.... öreg hiba....oda a drága térkép....
Addig ok,hogy visszakötöd,de elég nyűgős hibátlanra beállítani. Én sokat szenvedtem vele végül kidobtam az egészet.
Sikerült nagyon olcsón vennem egy EXCVA motort, úgyhogy lehet visszakötöm a kipufogószelep vezérlést nemsokára...
Kiváncsi leszek, h nyomatékosabb lesz-e a gép alacsony fordulaton.
CBR 900-al mehetek :) Viking jó a Commander,csak megette a fene a térképet :(
Igazad van! Most is jól elvolt a társaság.
Kikapni... Majd meglátjuk...