Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze,hogy érezhető... Olvass utána a neten.
érezhető a különbség?
Egyes kettes talán hármas fokozatban a folytást, és végsebesség tiltást.
A nyitó elektronika mit nyit?
Akkor ez sem kell...
Most adtam el a Titán házas Arrow lengéscsillapítót, mert nem tudtam állítani ha kellett könnyen, mert nem fértem hozzá. Az is a gyári helyére ment...
uj web site("under construction")
www.gsx-r25th.com
Természetes a gyári helyére való.
És hol van a motoron? A gyári helyén, vagy fent és van konzolod?
Még motoron van,de ugyan ilyen.
Öhlinsről képet tudsz felrakni?
Eladó Gsxr 1000 K1-K6-ig
Leo Vince Factory full titan slip-on dob 65e Ft
Nyitóelektronika 10e Ft /Nikko Racing/
Power Commander K3-K4 1000 50e Ft
Öhlins Kormánygátló 50e Ft /Ez jó az összes gsxr-hez+R1-hez/
Komplett eredeti Suzuki Gsxr 1000 K4 idomszett Tankkal mindennel+kuplung+flk karok 100e Ft/kicsit karcosak,de full gyári fény/
Én sem tudom normálisan leírni ne aggódj...
tájszólással írtam le
érdekes, hogy a különbség szó mennyi embernek okoz gondot :)
Mutass egy képet a Yoshiról,lehet érdekelne....
Az a (baj),hogy igy vettem.Rajta volt a yoshi.Nincs meg a gyári,sajna.Amúgy úgycsináltam volna.Gyorsan vegyek 1et?Majd föl kell velük vennem a kapcsolatot,mi a pálya.Én vagyok a 3-adik gazdija.2000 km-el vettem.2007-ben.Az elsönek sok volt.....A másodiknak is,mert a jobb oldala kapott.De helyre lett hozva,én már ugy vettem.
helyedbe rátenném a gyári kipuffot és úgy tolnám be. Annyival nem kapsz többet érte mint amennyiért külön el tudnád adni. A szalon szereti a gyári állapotot látni a motoron..Max amikor betolod hogy ha lenne mellé joshi is akkor mennyit érne..
felveszlek msn,ha nem gáz.
16000km.2005 ös évjárat.Yoshi titan triovál kipu,sportszürö.Naggyooon meeeegy,amugy.
Ha eladod már ne vegyél rá semmit, felesleges. Vagy max kérj valahonnan egy olyan gumit amin nincs kint a szál.. Sajna készülj fel a pénzbukásra, mivel a motorod tax áron veszik be, ami tudjuk sose rózsás..Nem tudom mennyi km van a tiedbe, de az évek száma meg a km számít..
De a gixxerfiling-röl nem akarok lemondani.Meg a kedvenc mocim a Suzuki.Hogy miért?Fillérekböl tuningolható,a legolcsóbb hozzá minden,s jó.Ennyi.Gabesz,a hátsó gumimon kilátszik a drótszál.Szerinted cseréljem,vagy igy adjam be a vasat?
Köszi Gabesz.Énis remélem,s megtudok egyezni velük,hogy jó legyen.Az a (baj),hogy mint álltalában,több a hitelem,mint amit ér a vas.Kb:1,5 millába mennek,s kb:1,9milla hitel van.