Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van hozzá egy eladó k4 1000-es gixerem! 1,1 misi a héten! gyári idomokkal, gyári cső + titán leo rövidre vágva, radiális k5 főfék...
Szasztok

Van egy eladó PowerCommanderem Gsxr 1000 K3-k4-hez. Sajnos a rajta lévő írt térkép törlődött így csak a gyári map-ekkel használható,bár érdemes elvinni padoztatni /Ago stb/. Ár 45e Ft.
nagyon eglish vagy, nem tudom miről beszélsz, de biztos jól mondod...
Szia Bear-Camera? As mi? Go-Pro? vagy?
Másfél órát volt nála Mikor visszaértem azzal fogadott, hogy elvittétek a motoromat és megtanították kerózni meg stoppiezni, jah és végsebességet is mértetek, sőt ezt az egészet fel is vetted
Mondtam neki, h ott bukott be a történet, h annyi "kerozin" volt benne, h max a köv. kútig elég legyen
Viszont van egy jó pontja - helyretette a sztenderemet és a motor most nem áll tök merőlegesen az úton
örülj neki, hogy nincs új film, töki hívott, hogy nála van a motorod, és csináljunk egy filmet, ő kameráz én meg kinozzam a mocidat :))))

de gondotam, h ezzel kihúznám a gyufát....
Na mi a helyzet Maci? Mikor készülnek már az új filmek! Tegnap panaszkodtam Tökikének, h ő miért nem ment Pestre veled!?
Aha.
van pár :-) de a gsxr 1000 az k4
Ha már itt tartunk. Milyen motorod van?
nem, mivel az nem is volt benne soha... :)))) ez valami hülye találta ki aki sose ment 300-zal... amikor szűz volt a mocim akkor is elforgott 6-ban tiltásig.
Na jó de a környezetvédelmi tiltás kiszedésével kijött a végsebességtiltás is nem?
én a következőt hallottam egy "mester"-től kb 10 éve

ha felteszel egy nyitott dobot, és sportszűrőt, akkor szúrólángot kap a dugó és kiolvad.... na mondjuk olyat is hallottam aki tud a vizen járni... :-)
egy nagyonokos mondta......de ezek szerint nagyonokos
az enyém gyári áttétellel, k&n szűrő+cső, környezetvédelmi buziság nélkül, óraléptetővel 6-ban elment 025ig, megmértem gpsszel, 304-et mutatott, most -1+3 áttétellel 6. tiltáson 267-t mutat a gps..
A titán alkatrészek azért nem égnek el olyan könnyen.
mi baja lenne? felrobbanni nem fog, nekem is durrog, meg köpköd, meg brummog :)
Tudom de a valós sebesség sem éri el a 300-at. A Tizedes is megy 299 után is.
érdekes, mert akkor te megtaláltad az egyetlent ami leszabályoz :-)))

az óra áll csak meg, a motor csak fordulatszám szerint szabályoz... az meg az óra megállása után még kb 1000fordulat/perccel van...
inkább azt mondd meg,ha visszadurrog,lessz valami baja a gépnek? beéghetnek a szelepek?
A széria biztos, hogy leszabályoz. Éppen csütörtökön toltam egyet a ringen -2 +3-al. (K5 1000).
Megnéztem a citadellát,de a közös gurulás előtt lefaroltam,lehet megúsztam akkor a nagy ellenőrzést.....
Maci! Te irigy vagy,hogy szebb pufogóm van mint neked,csak ezért fikázol ....ha szeretnél te is ilyen szép dobot,találsz az ebay-en,nem haragszom meg ha utánzol,ismét divat a 80-as évek stílusa
ja.az óra.
ezt a butaságot honnan vetted?
De leszabályoz 299-nél.