Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem nagyon tudok ilyenről. Sajna felénk most szűnt meg a kereskedés...
Szasztok gixxerfanok.Nem tud valaki egy olyan suzuki kereskedést ahol hiteles ből hitelesbe,lehet váltani?k5 1000-em van,s szeretnék k9 re váltani.Szevasztok,széles utat,s köszi,ha valaki netán tudna segiteni a dologban.
Hogy kapnád be...
72 kW
már minden rendben van velük
Átiratás? forgalomba helyezés? Hogy állsz velük?
Már kezd alakulni, szóval kiégni belőle a téma, de még mindíg nem vagyok megelégedve a hangjával. Aztán gondoltam, csinálok egy brutálisat, néha felrakom motoros talikra meg ilyesmire... Ez meg most eladó...
Neked meg másik kipufogód lesz? nem jó a józsika?
Nincsmit. Ez alapján meg tudod csinálni okosan.
Szervízkönyv
Kapcsi rajz
K1 szervízkönyv
nem vettem még a fáradtságot szétszedni
a téli pihenő alatt szándékozom 1-2 dolgot megcsinálni, lassan úgyis jön a hideg...
köszi ezt a képet.
Akkor már két leszabályzós K5 van. 299 után megtorpan és csak iszonyú lassan kúszik tovább a fordszám!
Mitho: Megvan már a benzinszintjelződ hibája?
Az ezres nekem túl agressziv streetezni,a cbr-el ment a kitámasztózás meg a forgás is alakult,de mostanában nem érdekel az egész. Teljesen rákattantam az endurózásra, a gsxr-el idén talán kétszer motoroztam.
Nekem azt arra mondták, amikor nem volt fent a kipufogódobom... Jól kiröhögtem az embert...
na tessék, kitámasztó, meg fejidom is van eladó... szőke, neked ezek kellenek! tőlem vetted a villahidat is, akkor lettél nagy fájter, ez most megint egy továbblépés lesz :)))))
Maci van egy eladó játszós F2-es Cbr600-am, a motor teljesen sérülésmentes állapotú.. Garantáltan 34e Km-t futott, olasz papiros. Igaz a gyári cuccokat eladtam róla, viszont nekem már így sincs rá szükségem. Nem tudsz rá valakit? Friss olaj,gyertyák,szinkron,láncszett,teló szimerint,bukócső,kitámasztó stb stb. 300e Ft-os szeretnék érte.. Most ilyen,csak a farok idomok ,egy másik motorról származna.
Természetesen igaz most kicsit összement a motor 525 helyett 400,de ezt nem hagyhattam ki. Találtam egy 2002-es,de szinte orig új 500km-es Exc 400-at,rengeteg extrával fillérekért. Terepen elég ez is, de néha azért hiányzik az 525 ereje.
tényleg nem kell valakinek k4 1000-hez felcsavarozható kitámasztó?

csak egy lukat kell fúrni a segédvázon, egy alig észrevehető helyen, adok hozzá egy karcos farokidomot is ha kell...
Bár ezek 2007-es képek a motor jelenleg is ilyen, igaz az összes gyári karcmentes cucc a padláson pihen :)
neked is ktm a téli kecske?
Igy :)
He? 2009-es?
és a 2009-es képen hogy néz ki? :))))
Lehet nekem is lesz hozzá egy eladó :( K4 1000 2005.06 havi vásárlás, első tulaj, 20e Km.