Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradnék az új fékbetétnél,abból nem szeretnék használtat.....köszi
Fasza, olvashattam volna előbb is. Na mind1. Akkor nem tesztelek...
Majd ha lesz még ilyen jó akciód és addig nem veszek, dobhatnál majd egy mail-t...
Már ne... délben megoldódott a történet, személyesen jöttek érte.
Legközelebb utcai verzióban lesz ilyen, de az már kevésbé csábító: ott a 24 ezer Ft-os 4 db fékbetét kerül majd 17 körüli összegbe.
Hát akkor én leszek a tesztelő embered.
Dobjak mail-t?
Van eladó fékbetétem (első szett) EBC HH tesztgyőztes
Utcán is használható. 400 km van benne, ergo szinte vacsi új.
Én 21 ezerért vettem a motorradba, 16 ezret kérnék érte.
K4-től bármelyik gixxerbe jó..
Sajnos igen... ez K2-ig jó csak.

De a K5-6 betét is lesz jó áron, valahol 16ezer körül, a két tárcsára való készlet.
Nincs "kieső" , mindenki úgy használja ahogy tetszik neki. Másrészt közúton is jól tud jönni az 5-10 méter, amivel lerövidül a féktáv egy ilyen betéttel.

Ha kell, küldj egy mélt (adatlap) és megbeszéljük !
Benéztem,ez K5-höz ugye nem is jó?
Üdv!
Pont szükségem lenne első fékbetétre,de én pályán max az autópályán járok
...igy kiestem?
Sziasztok,

lenne egy pár -azaz két csomag- Brembo Road&Racing keverékű első fékbetét, GSX-R 1000-hez.

Brembo katalógus: 07su19sc

31.000.- / 2 pár a listaára.

Tesztelésre adnám olyan tehetségnek, aki utcai/pálya körülmények között egyaránt használja a motort. Elvileg ez a keverék, ami nem puhul el 2:10es idők alatt sem, de melegíteni sem kell annyit mint a verseny betéteket - utcán is teljes biztonsággal használható.

Fél áron odaadom ( 15.500.- / 2pár ) , cserébe egy fényképet, és rövid véleményezést kérek, mennyire vált be.

(a képen látható forma, de egyel magasabb minőségben.)
Te Maci! Szombat délután nem te jöttél velem szembe 1keréken Tátnál a gyorsforgalmin?
Hali gixer esek van egy k5-ös 1000 blokk kompletten ha velakit érdekelne!
Te egy állat vagy... Egy Medve...
Fasza vidi! Kérünk még!
Lesz gyertya, csak nem most.
Majd ha szerzel nekem féláron gyertyát megkapod
Amúgy pályázott gumi volt,nem szűz az oldala.....
Olvasom, a gumis topicban, h elkopott a BT002 középpen. Nem szabadulnál meg tőle baráti áron? Pályázni jó lenne, gondolom még van a szélén anyag...
Bocs-Sombat(nem V)
Áhh, most sokan nem akartak fizetni nekem, úgyhogy így még nem tudom bevállalni a rendelést... Most épp nincs mit befektetnem bele.
Most akkor van csodagyertya féláron,vagy sem?
Majd jól megnézem otthonról...
nagyon kenik ott a srácok kőröshegyen... kár hogy lusta vagyok megnézni őket, lehet, hogy fognák a fejüket...

http://sportmotor.hu/motoros_v...
Bocsi de a 3 éves ikreimre ma én vigyáztam délután, ha jó az idő Vasárnap találkozzunk a 7-es úton lévő Lukoil benzinkútnál (a Töreki elágazásnál - 112-es km kő)
Biztos