Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vicces lenne 156 lóval. A 954 is 150 körül van...
Oksi, látom nem sikerült felvenned.
Ezt egy hirdetésben találtam ahol 156 lovaként hirdetnek egy 99-es Cbr 900RR-t. :)

''Eladó egy 1999-es évjáratú Honda CBR 900RR. A motor kifogástalan állapotban van, garázsban tartott. Új hátsó gumi, új eredeti Honda lánc, frissen fényezve friss műszaki vizsgával. Mivel a motor brutális erejű, kezdő motorosoknak nem ajánlott. Az ár irányár.''
...vagy mégsem...szar ez az új MSN!
Küldöm az emailt
felvettelek MSN-re,ott értekezünk
Írok amikor megjön. Valószínű jövőhét végére ittlesz. Átdobod a címedet email-ben? Ott az enyém az adatlapomon.
Kell!
Mi a teendőm?
10be a 4 Iridiumos.
Naná! Angoloktól rendeled?
Mennyi pénz?
jaja, az most nagyon jó vétel, remélem össze tudod hozni az álmod
Mizsi akkor kell 4 gyertya? Most rendelnék...
Nagyon hasznos! Az 1etlen gyenge pontja a mi fajta gépünknek.
6000-ért komplett csavarokkal? Jah, és ez nem az a bóvli ami a másik fékről van átkötve, hanem fentről kapásból 2 cső megy...
nem sajnos még arra nem lett cash de mindenképp akarok
mennyiért árulod? :D
A hátso gumimon már látszik a drótszálSzerinted költsek gumira,vagy hagyjam,ha ugyis cserélem a vasat. kérdéshozzád Gabesz.
Köszi Gabesz.Hálás vagyok.Már meg is néztem az oldalukat.Amugy szép a vasad gratula.Megnéztem az oldalad.Jól nyomhatod a pályázást.Én még nem próbáltam,de azt mondják naon tuttis.Ja amugy most a legtuttibb k9 1000-es vételt a Full-Gas nyujtja.Brembó cuccost.Minden gixxerre.Legyen 600-750-1000.Ez aztán a legjobb ajánlat,srácok.Nem?
igen
Az fasza. Akkor télre meglesz az elfoglaltságod. Elöl van fém fékcsöved? Nekem most van 1 eladó szettem...
De hiteles volt a gsr?
Én a hollósba toltam be a gsr-t és kihoztam a gixxert, mindent elintézett a szalon.
Tuttis.Melyik kereskedésre gondolsz?Már próbáltam 1 párat,de a legtöbb azt mondja,hogy tegyem tisztába a mostanit,s akkor tárgyalhatunk.De miböl?Többet fizetek törlesztést,mint ha új vasam lenne.Ez is idegesit.ha valaki tud segitsen,ez ügyben.Köszi.Üdv minden mocis társamnak.
a ramair csöveket kell kicserélnem mert törött (jobb oldali használható, de repedt), felnigörgőzés, fényezés mert elég karcos meg a fejidom az gyári. amúgy meg semmi gond nincs vele
Akkor jól jártál a 100 lovas bejegyzéssel...
Összeraktad már rendesen?
Bármelyik ekreskedésbe bebattyogsz, mondod mid van, kellene egy zsír új k9. Megnézik mennyi hitel van a tieden, aztán ahhoz számolják az új motor hitelét.. Ha több a hitel mint amennyiért beveszik a motorod akkor max be kell fizetned a külömbözetet, ha kevesebb a hitel akkor meg az új moci árából jön le a külömbözet..
meghagyom másnak a lehetőséget
Black Motors-nál Fekete Laci nem csinál ilyet? Hitelesből hiteleset, motorbeszámítással.
Ülésinnen: www.tommot.hu