Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
tegnap délután megrendeltem a dobot ma már rajta is van
ha kiszedtem a kipufogószelep vezérlőt akkor nekem is hiányolni fogja? (eddig nem működött meg be se volt bowdenezve az összekötőbe)
így kicsit érthetőbb...
fekete-barna vezeték.
Pffff... szóval K4 GSXR1000...
Titkolódzik....húzza ki a kéket,és kösse össze a pirossal meg a feketével
Az ECU-ból ki kell húzni egy megfelelő vezetéket, de hogy melyiket, azt nem lehet megmondani anélkül, hogy ne tudnánk az évjáratot...
Ok. A kérdésem továbbra is az, hogy hogyan lehet megszüntetni és milyen korlátozást jelent...
Hogyan lehet úgy nekiállni, hogy nem ismered a gépet?
A sportrendszerekben nincsen szelep, amely a terhelés/gázállás/fordulatszám függvényében változtatja a rendszer keresztmetszetét.
Ezt hiányolja most az ECU.
Mikori a kecske?
mert ugye az sem mindegy...
Hi! Sportrendszert lőttem a mocimra, azóta FI hibakódot ad. Hogy lehet kiütni belőle? Milyen korlátozásokat jelent?
Csatlakkozom az előttem szólóhoz. Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Bocs, hogy csak most küldöm a képeket, de sajna beszart a program és újra kellett raknom! Azér igyekeztem, hogy Karácsonyra meglegyen! Válogass kedvedre, remélem teccik!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok Nektek és Családotoknak!
Jó kis akcijók... Még jó, h nekem is Yoshi van...
jah és télleg
jézuska el is hozza
thx
Köszi! Tessék, válassz melyik esik jobban kézre.
Sztem ez nem Yoshi, hanem vmi kisipari cucc. Nézd meg a szegecselését és a zárókupakot!


www.yoshimura-rd.com
www.yoshimura-
jp.com

ismeri valaki ennek a tulaját? se telefonon se e-mailen nem lehet elérni :S
Ha raksz fel, vagy küldesz a mailemre a motorról jobb minőségű képet, én megpróbálnám a PS-t!
Sziasztok

Lenne eegy eladó kipufogóm:

Suzuki GSXR 1000 K7-K8 motorhoz Termignoni Carbon GP style slip-on dob garnitúra (2db dob) gyári bontatlan dobozában, vadonat új, motoron még sosem volt. eladó 820 EUR-os ára helyett 150.000.- Ft áron. Termignoni kódja: S058102CR

Érdeklődni: 0670-418-1674


ilyenre szinezd a felnid
A festéket mi homokszórással fémtisztára letisztitjuk. utána lehet porfesteni. sem csapágy se tárcsa se gumi ne legyen rajta csak a szűz kerék.
Majd a segíjosztásnál megtámadom őket...