Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha 300 zal akkor pont elférsz a baleset előtt
Ezt osztom is. De te a gép előtt ülve megállapítod, hogy ki az alkalmas ember? Mert a nagyrészük nem az. Ergo nem kéne nekik nagymotort ajánlgatni, hogy ne vigyenek magukkal másokat. Mert ha 50-el frontálisra veszel egy autóst meghalsz. Ha 250-el akkor még meghalnak 3-an az autóban is.
szerintem meg azt mutatja, hogy rengeteg ember motorozik akinek nem kellene... mindegy, hogy mivel mennek, egy 50-es robogóval is tudsz 80-nal menni, márpedig ha egy álló autónak csapódsz, akkor a belső szerveid nem fogják bírni a lassulást.. ehhez nem kell 1000ccm...
Igen a rengeteg pozitív példa mind ezt mutatja.
nekem 92-ben a 80-as aprilia után jött az fzr1000exup... nyugodtan lehet ezressel kezdeni... nem az számít, hogy mekkora...
egyél lószart, több milliárd légy nem tévedhet :-)))))))))))))))

vigyázz, citán fokozott motorvizsgálat lesz, rendszám, gumi...
ezrest simson utan? na te se vagy "rendes", hogy ez felmerül egyaltalan. :) nekem RS 125 volt, es elgondolkodtam h mi legyen, de hala az egnek senki nem az ezresre akart rabeszelni.

mert az a k.rva nagy igazság, h nyomaték ide oda, a 600as is megy mint a diszno. közutra meg még az RS125 is sok, nemhogy a többi.
Mááár töltöm is le. Köszi!
Sztem jó az a dob. Kb az enyém is ilyen lesz...
CyberLink PowerDirector
Nem vagyok otthon a videó szerkesztésben,ez a program szinte mindent magától megcsinál.
Macin kívül szinte mindenkinek tetszik a pufogó
Cimbi, ennek fasza hangja van.
Jó vidi! Mivel vágtad össze meg zenét alá?
keresd az ocsmány kipufogót,ha nem esik az eső én is megnézem.....még nem voltam soha
ha nem lesz nagy tömeg és zsüt a nap, akkor felmegyek
Faja hangja lett! Nekem bejön!
Nem nagyon...
Megy valaki a citadellás majomparádéra?
a durrogás okozhat a gépnek bármi problémát? beéghetnek a szelepek?
jó a dob,lehet ilyet kellett volna csináltatnom ...de még jól is áll neki
Hát a durrogásról lehetne vitatkozni, mindenesetre a közvetlen oka az hogy elégetlen benzin jut a kipuffba, és én úgy vagyok vele hogy a benzin ott égjen el ahol kell
Ezt már mondták,de jobb lessz az úgy? ...talán még tetszik is,hogy visszadurrog
Jó lett, csak be kéne állítani a motort hozzá mert durrog
megtaláljátok a hangot a videók közt....mondjuk élőben más
Az igen barátom... Nem vagy nyerőben. Ez még külföldön is a legolcsóbb helyen 118 Dollcsi. 22e...egy szar thermisztorért...
Brutál. Angoloknál van komplett benzinpumpa kb 18-ba jönne ki...
Ha értenél kicsit a dobokhoz nem tennél fel ilyen kérdéseket
Számtalan díjat nyertek már meg a Bódis kipuffok, sok összehasonlító tesztet nyertek meg. Nemzetközileg elismert márka..Amúgy a Tiedbe se ismertem fel semmilyen márka utánzatát, valami félresikerült yoshimura akar lenni?