Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv. mindenkinek!
ilyet keresek reális áron
gsx-r 1000 k4 üzemanyag üres állás jelző
persze....majd titánt csinál 40ezer volt az egész,gyárival mentem oda,így jöttem el,ennyiért más egy összekötő csövet vesz! az egyedüli kókány megoldás a hegesztés a dob előtt,a többi teljesen jó,de ha majd sok pénzem lessz veszek 130ezerért misimurát,csak ne bántsa a szemetek
Létezik nevesebb is,de épp ezt a képet találtam... rajok vagytok,nekem még ez a "bóvlis" is bőven megtenné!
ez valami márka? bóvlis? nem semmi ha már másolgatnék akkor legalább az akra legyen a minta...
Jah, csak Egér barátunk néha egy pöcs, és szarik a munkájára...
Csak kivitelezésre nem ilyen... meg anyagra...
ez sem a 80as évekből van,innen jött az ötlet....
Nézegettem ezt a dobot,nekem ez nem tetszett....GP jellegü dobot akartam,hát az lett....szerintem akkorsem csúnya
Nem bántásiból, de szerintem ocsmány lett... igazi 90-es évek eleje design.... egrus ilyet is tud, ha akar......
Én is így vagyok vele. Jó legyen a hangja, meg nekem tetszen.
Ha ez nekem szólt én nem haragszom,van akinek a kicsi,van akinek a nagy,akár vékony,vagy vastag,ovál vagy triovál,izlés dolga.....nekem pl nagyon is tetszik,ez a lényeg
Ne haragudj de hogy lehet egy ilyen szép motorra ilyen gusztustalan dobot felkókányolni? Kiváncsi vagyok mennyit fizettél ezért a rettenetért..,..
nem, nem jártam arra
én sem értem miért így oldotta meg,valszeg ez volt az egyszerűbb.....mindegy,annyira nem zavar
a hegesztéseket el lehet tüntetni polírozással...
szép lett de az összekötőt hajlítani szokták nem hegesztgetni 3 darabból.. De gondolom a hangja kárpótol
Eredetileg nem ilyet akartam,ez a B terv volt,az én elképzelésem alapján készült,talán lehetett volna picit rövidebb az összekötő cső /mondjuk lehet úgy nem fért volna el/,és azt a dob előtti vastag heggesztést is jó lett volna kihagyni,de mindezt leszámítva örülök neki,tetszik,nem volt drága,a hangja pedig állat...tudom ajánlani mindenkinek
Sztem nagyon fasza lett! Gondolom lehet hangja...
...hangot majd intézem
Aha, toljál képet, meg ha tudsz vidit is a hangjáról...
Elkészült az Egrus pufogóm,rá van gyógyítva a gépre,ha érdekel titeket rakok fel képet...
mert van másik két fékbetét szettet meg luxus lenne tartanom, kb 1-2 év mire elhasználnám
De ha olyan jó, akkor miért adod el?
Ez szinte új testvérem, jó ha a 4-5 mm vastagságból 0,1 mm lekopott. 50 km és hozzákopik a féktárcsához teljesen..A fékbetét nem olyan basszus hogy elromlik mert használt...Ráadásul mondom, árulhatnám újként is mert nem is látszik rajta hogy használva volt