Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó volt a műszak a 42-esen? Vagy itt nem dicsekedsz vele?
Szép és jó, hogy így kiadod magadból a rejtett vágyaid, de sajnos nem fogom teljesíteni! Viszont Levi és Olivér szerintem szívesen szájba...
egy Gyééépés pilóta!
Áh ő Clamidia Borealis Izunga Bolívia transzvesztita színésznő aki atutazoban tibetbe egy csapat jeti megeroszakot ettől elborult az agya azóta Gpussy álnéven zaklatja a sportmotort a dilihazbol.
GP Pilot!
Ratyedli én nem hazudok, viszont te igen! Kérdezd meg a Misike haverod!
Több tiszteletet, Ő egy gp pilot
Lakatos Clam! Fejezd be!
Ne hazudj ratyi!
Te meg oda jössz nekem kezetcsókolni. Te ökör!
V4leonénak? Aki csak nézett és nem mert odajönni, csak mikor intettem neki....
Nekünk is ez a terv Első nap transzalpina végig le és onnan egészen a transzfogaras aljáig kb 550km. Ott alvás (Argyasudvarhely), másnap meg végig fel a transzfogarason és irány haza. Sajnos nekünk is csak egy hétvégénk van rá, ha bejövős, akkor majd visszamegyünk még több napra is, jó lenne ha nem kéne rohanni. Várom már nagyon, főleg az alpinát.
Fogarast megjártam 2 nap alatt. 1400 kmer volt oda vissza csavargással. sebes lett a fenekem szóval kösd fel a gatyád. Persze ha többnapra mész az welnes. nekem 2 nap volt rá egy nap oda egy nap vissza.
Na hogy kapd be megint elsült a kezem és megint sikerült felbaszni. Most meg irod is én meg most olvasom lehebb, csak már addigra elsült a kezem.
Jól teszed.
Én meg ha megtudom hol vagy simán eladlak vr46-nap meg leonenak.
Természetesen lefárasztotok. Alap k4 tudást és viselkedést vettünk figyelembe ami gyári beállítotság mellett jellemzünk. Azt engem nem érdekel ebben az esetben hogy nektek mi változtatással jo hisz az mind olyan változásojat idéz elő nagyon sok téren a motor viselkedésében ami nagyba eltérhet a gyáritól és ezeknek elég nagy spektruma van. A csillagos ég konkrétan. Neked a minusz plusz átétel másnak egy kompresszor a harmadik má nitrot is baszik rá. Aztán meg ugy jellemzel egy motort hogy gázra 6 ba feljön. Meg ez egy alapcető jo user követelménye. Hát nem. Kérdeszte milyen motor a k4. Irsz neki egy tök hülyeséget ami az általad optimálisan átalakitott motort jellemzi.
Nem! Én nem randizgatok innen senkivel.
Akkor te nem láttad faszomlevit eloben.
Félsz tőlük, tudtam...
Kívan csukva.
Millenniumi ratyik.
Nem! Ingyen is adok autogramot, de ahhoz motoroznod kell Olivérrel és Levivel, még pedig úgy, hogy felváltva egymás mögött ültök és ezt cetlivel és képekkel igazoljátok.
Nem vagyok a rajongód!
k5 1000 king legend album. Nekem csak te vagy az, azért emlékszem
Nemkell a húszezer?