Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az eredményről videót vagy valami kérünk! Viszont a "pályamotoros" topicba hirdet egy srác Mito EVO/RD 350 párosítást!
Érdekes, ezt az 550-es apriliarol mástól is hallottam. Viszont nagyon fog kelleni hozzá a jól felszerelt garázs!!!
Igen a fele már a műhelyben (97-es rs 125) , a másik feléért délután megyek. Egy működőt már láttam ktm mx 500 blokkal, de nem akarom a vízhűtést cipelni. Szóba került a czet 360 is, de azt nagyon át kellett volna alakítani. Az ideális blokk a rotax 257 lenne, de egyrészt drága másrészt nem találtam eladót. Ha összeáll kipróbálhatod. 130-140kg között lesz menetkészen. Az RXV igencsak beszaratós földúton, puha cross gumikkal aszfalton is, szerintem még nem próbáltad ki, ellenkező esetben most arra gyűjtenél.
http://youtu.be/1uAZKm4r7Wg
Volt már rá precedens, hogy igazat írt egy japán gépkönyv. Mi nem világos?
Na!!! Végre valami értelmes megnyilvánulás, nem csak az, hogy vegyek RXV-t. Megcsinálod? Kíváncsi leszek!
Cápa új motorépítés: Aprilia rs125+kx500 házasítás.
Csak ellenőrzés, nem biztos hogy kell majd állítani. (nekem nem kellett)
Sziasztok!
Hány km-ként van szelephézag állítás K3 gsx-r 1000 en???
Igaz lehet amit a kis könyve ír??? 24.000 km ként??? :O
Hali! Valakit nem érdekel egy XT-S01 elektronika?
Szerintem meg nem.
Cápa kipróbáltam egy 550-es apriliát, szerintem ez a motor kéne neked. Nem kell tuningolni rajta. Hajlok a supersingle felé.
Sziasztok ! K4 be elsőlámpába foglalatot keresnék olyat amibe a tompítottnak az ègője megy bele tudna valaki segíteni ? Előre is köszi !
Válaszok sorrendben:
1) igen, nálam is volt már ilyen hiba és igen, én is besz@rtam, de a megoldás a 2) pontban van
2) szedd ki... add el, a pénznek pedig verj a seggére pókerben vagy csak címkézd fel, hogy "szívatós emlék" és tedd a fiókba...
Nekem is szarakodott, de még bírta volna csak vettem egy Akra rendszert így ki is szedtem a picsába. Sokan írják hogy gyengébbnek érezték utána tőle a motort, de lehet én vagyok hülye mert én még pont hogy picit erőteljesebbnek érzem.
Később kifogod, mert egy idő után beszarik magától.
Üdv! Nekem ugyan ezt csinálta és a kipufogó (C46) írta hibának. Egy kicsit meg wd40eztem a bowdeneket, meg a szelepet is, hátha valahol szorul. Azóta még nem csinálta a hibát.
Sziasztok. Adott gsxr 1000 k4. Benne az exup. Érdemes kikötni vagy hagyjam benne? Kinek mi a véleménye tapasztalata?
Sziasztok! Olyan kèrdèsem lenne,hogy k6 nál találkoztatok e már azzal a hibával,hogy hidegen írja az F1 hibakódot,amint bemelegedett ès leállítom majd újra elindítom már nem írja! A kipufogó szelepet mondták, de nem tudom mit csináljak vele???ha valakinek van ötlete ossza meg velem! Köszi!
a 10 centis tompító nélküli kipufogóra még pestről is kijönnének a rend éber őrei. A szellemlovas ilyennel tolta 300-zal egykeréken idom nélkül. Küldjem át a videót?
Sziasztok! Pest vagy komárom-esztergom megyében tudtok ajánlani korrekt megbízható szerelőt? 750 srad-hoz? Köszönöm előre is
Aszondod nem kéne vele le-fel rohangálni Törökbálinton?
Egyben a motor, a héten megpróbálom padra tenni. Efféle: http://www.airtech-streamlinin...
Sziasztok...a NANKANG motorgumiról tud valaki véleményt mondani?...tapasztalat?...köszi
Megtekintés és próbakör erejéig mindenképp! Vételre nem, most nincs kedvem krosszautót építeni.
Cápa került hozzám egy turbo busa. Érdekel a motorja? Magyar papíros,