Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Oké, utána kérdezek, amúgy is akarnak páran, igaz ebből a párból jó pár én vagyok.

Lehet ott volt köztük és javában szidta magát a skizo.
Csak azt amit itt :D Sommásan - Mindenki megfojtotta volna egy kanál vizben, de senki nem tudja, hogy ki ő valójában. Jókat nevettem magamban
És mit mondtak a nyüzüge homárról?
Szakadt az eső azon a hétvégén, mondom rendesen motorozni úgy sem lehet, legurultam a strandra motoros találkozó volt. Nem ismerem az ottani srácokat, de legalább 3 embert hallottam GpPilotról beszélni A pólót komolyan gondoltam
Ez most komoly? Ha igen kik?
Még mindig nem kérdeztem utána mennyi lenne megcsináltatni őket, pedig a logó kész van félig meddig.
Annyi rajongód van, hogy múltkor unalomból lementem Debrecenbe és mindenki rólad beszélt! Egyesek még nyomoznak is utánad!
U.i.: (Egy GpPilot pólót rendelnék dedikálva)
Te pedig kamionfülkébe! Ja bocs, te szoktál is ott lenni....
Áhh, ő tűzre!
Gratulálok! Nem is tudtam,hogy egyiptomi uralkodó vagy.... Fára jó!
Én hoztam divatba!
Európában ez most menő!
zsidó muszlim migráns cigány
Há cigán vaggeci?
Oké, de bennem is van ó-migráns vér.
De ha valami baj van szólj nyugodtan....itt északon folytonos edzésben vagyunk az ó-migránsok miatt....
Pedig kurva jó a stílusom! Nem, félnek tőlem, ami nem csoda.
Sok embernek gyenge az ingerküszöbe és nem bírják a stílusod... Bár mostanában nem is nagyon akarnak megkeresni... 2tank benzinért bevédelek...
Szerinted is sok barátom van?
Akinek ennyi barátja van,annak nem kell ellenség....
Terelsz, tehát igazam van! Ennyi vagy....
Ez erőltetett volt Gpussy.
Fotót erről, csak akkor hiszük el, így csak egy munkanélküli kivénhedt kapuzárási pánikjában motorra ülő kredenc vagy.
Ezt egy titkos filé-ban találtam a kórházban ahol ápolnak.
Volt rajta egy cetlin.
Mindig vegye be a gyógyszerét Clamidia felirattal.