Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azzal semmi, hogy Neked legyen olyanod.
A jó állapotot a bontós hogy garantálja?
Ráraktam egy Öhlins matricát a hátsó rugóstagra...
Azt hogy mi bajod a bontott tárcsával? Nem értem mi kivetni való van egy jo állapotú használt tárcsapárral 50 ezerért?
Mit nem értesz egész pontosan?
Bontotan is van, jo fele annyiért. Ezt nem értem.
Kapott Fabrizio szelepsapkákat?
Ez is pont ennyi volt.
Én is olaszból vettem az enyéimet, omniaracing.net. Érdekes módon a saját ebayes áraiknál is olcsóbb a honlapjuk, a te tárcsáid pl 315 euro párban, plusz szállítás.
52ért jött haza darabja. Ebayon csaptam rá, Olaszországból érkezett.
Jut eszmbe a brembokon kivul ma meg egy neves olasz manufaktura termeke is belekerult a gixerbe
Az a csak zolika hasznalati tartomanyaban "gond", bar ha az idoskori reflexeivel kikerulne a csatornafedoket, akkor lehet neki sem lenne az.
Honnan sikerult venni vegul az orokat es mennyibe fajtak?
Mivel csak fagyizni járok jolvan így,amúgy meg csak a gyávák fékeznek.
Meg a Gpussy.
Nekem is ilyen volt, amikor megvettem a motort. Aztán elkezdtem használni.
Ha fizetnének se lenne olyan motorom mint neked.
Amúgy se kopás,se szegecses probléma nincs,úgy áll meg hogy a szemeim a plexi belsején koppannak,jól adagolható minek bolygatni?
Ha olyan motorom lenne, mint Neked én is előbb cserélnék.
Bontott féktárcsa? Az nagy okosság. Ilyen alapon a kopott gumit is felfutóztathatnád.
Előbb cserélek motort mint fektarcsat,bár harakirit követnek el ha lenne gondom ilyennel.
Max vennék egy bontott párt.
többi = jönni, ha jól tévedek. Prediktív durvaannya.
Nem, ilyen "gond" nincs. Csak a geometriai méretei nem egyeznek a gyárival. Máshol van a tárcsa középvonal, mert hiányzik róla az a beszúrás a kerékagynál, ami a gyárin rajta van. Emiatt kijjebb fognak többi a tárcsák, ami a variált villa miatt már így is gond. Kezdhetek kerékagyat esztergáltatni...
Csorognek is mint olikaé?
Vagy a videóban mutatott?
Már nem vágom mit vett.
Megérkeztek a Brembo féktárcsák. Az Oro verziót vettem, azaz a "replacement original" cuccot. Semmi gond nincs vele, azt leszámítva, hogy a méretei nem egyeznek a gyárival.
Mi van itt?
Talán észrevetted, hogy a kiszemelt példány sem volt gyári....
Meg egyébként sem az érdekelte, amiről beszélgettünk.
Sziasztok. Nincs valakinek elfekvőben két normál állapotú gyári méretű k4es elsőféktárcsák? :)
Ma is eggyel kevesebben lettünk... Toltam egy Dobogókő-Héreg szakaszt, majd vissza. Dobogókő és Pomáz között már teljes útzár voot. A rendőr azt mondta egy kawasakis sráchoz várják a tepsis autót...