Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs skacok nem szándékosan indítottam el a vitát.
sorry
Akkor sem akartal mikor nem anyaztalak, de lenyegtelen, kopj le es akkor nem kell anyazzalak, mert nem szivesen teszem
Persze lehet marketing, de erezhetoen sokkal jobb lett, tenyleg konnyebben jon kerekre mar 80rol kettesben. Ha nincs is meg a 15 lo, sokat javult es talan mintha fent is jobb lenne, bar sokat nem mentem meg vele, de eddig pl harmadikban nem emelte.
Nem találkozok olyanokkal, akik anyáznak. Bár ne vállalta volna fel, nincs mire felvállalni.
Visszaolvastam ezt a gyerekes szájkaratét.

Nem hogy elmennétek egyszer egy hosszú egyenesre kerekezni, meg mondjuk a h.ringre egy kis pályázásra.
És megmutatnátok egymásnak ki mekkora motoros is.

Ja és legalább az Olivér felvállalja a nevét és az arcát...
Én ezt nem állítom, nem akarok itt anyázásba keveredni, de az a teljesítmény görbe úgy kamu ahogy van...
És aki nem jár utána a dolgoknak az benyalja a marketinget.
Mert egy 1000-es motornál kevesen éreznek meg 15le különbséget 2.-ban 160-nál.
Aki sokat kerekezik annak jó, mert egyből megindul alacsony fordulatról is, de kb ennyi.

Régebben pont halyabusával és b-king-el reklámozták a +18Le-t, Gixer 1000-re meg +15Le-t mondtak pluszban...
Köszönöm, nem bennem van a hiba, tényleg Olika a hülye.
Itt egy gyújtástérkép, igaz nem K9 hanem csak K8, de nem ez a lényeg.
A TRE csak a piros tartományban él, tehát elég érdekes lenne ha 15 pacit hozna csúcsteljesítményben...
1,2,3 fokozatban 1/3-ad gázállásig van környezetvédelmi tiltás, fölötte semmi.
Csak kell a marketing hogy a hülyék rácuppanjanak.
Nevethetsz, inkább sírnék a helyedben. Főleg hogy már több álmod tört össze, de persze ratyi lettél, így az egyik teljesült!
Igen, biztos
Oszi mesélte mit kaptál, szóval inkább csendben maradnék a helyedben.
Sötét Olika, ő elhisz mindent!
Persze gondolom modell függő is, Hayabusánál pl csak pár LE a difi
Szemellenzős ember vagy baszki.
Neked nem gond hiszen tudsz venni másikat bármikor Oliver89 csak egy kérdés Healtech kütyü 15 lovat rádob? Na ne ezt még te sem hiszed el remélem valahogy kételkedek benne
Amit ő kapott nem volt gyenge, ne aggódj
Miért? És ha én akarnám megvenni?
Túl sok beavatkozást kaptál így is a Prideon.
Gyenge próbálkozás buzika! Hogy áll az F1-gyes karrier? Paddock boy lehetsz már?
Persze, az is sokat fog, de a PC-t csak jövőre kapja sztem. Arról nem is beszélve, hogy az kb csak pár lóerőt jelent, meg jobb teljesítmény leadást, viszont ez a healtech kütyü 1-2-3ban rádob kb 15 lóerőt, amit nagyon lehet érezni, ráadásul PChez képest töredék árért, padolás nélkül. Persze tökéletes majd PCvel lesz, de nem függ össze amúgy a két "beavatkozás".
Nincs benne egyik sem,az nem volt hirdetve sehol de nem mondom honnan való A harmadik motort Gregorio megnézte és vázcserés volt csak hát az alvázszám beütésével adódtak gondok Nekem nem sok jó tapasztalatom van 1000es-ből de majd előbb utóbb találok
Volt, de csak mert anyukád kifizetett, hogy csináltam neki egy jó délután, ha már a fogyatékos fia miatt szomorkodik