Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ajandekba tuti nem, akkor inkabb odaadom majd az uj tulajnak ha egyszer eladom a motort
De amugy volt mar ra jelentkezo penzert, ha mondok egy jo arat ra.
Sok pályázós ilyenekre vadászik. Tán kedvet kaptál és lököd fel a gépre? Száááááásssszzzúúúúúúzzeeezer!!!!!
Egy kerdes motoszkal bennem csak.
Mi lessz a gyari tarcsak sorsa ugy hogy most itt a vadi uj?
megkaphatnam okat ajandekba?
Nem azt jelenti, legalabbis a brembo honlapja szerint. Csak azt, hogy jol birja az extrem hoterhelest is, amit a palyan kap. Mellesleg ott is hasznalni fogom iden elvileg nem is keveset. http://moto.brembo.com/en/deta...
Taiwanok voltak személyesen. Elég jól karikáznak a kicsik. Nem láncszetre gyűjtögetnek egy szezonba mint a magyar. A motorok 80 százaléka így fel van húzva. Azt már nem is mondom hogy brembókat tesznek a kocsikra is....gyenge a luxus kocsikon a gyári fék.
Az rc betét is
Ezeknel az utca azt jelenti, hogy elmehetsz vele a pályáig gond nélkül, de pl. Nekem melegítés nélkül az rc betét fosul fogott, és egy hosszabb egyenesben már elhült.
Feltételezem azért lötyög a tárcsád, mert más üzemi hőfokra és hőterhelésre tervezték.
Na megnéztem. Igen ilyen egy verseny tárcsa, és ilyen tud lenni egy suzuki gyári tárcsa is csak idő kell neki. Na ezért nem fogom én lecserélni jó az ami rajta van. Olyan mint egy jó bor, az idő nemesíti. Nálam az idő versenytárcsásítja! Dehogy adok én egy gyáriért 120 at ha pár tízezer km után megint elkezd lógni. Dehogy adok én 120 at egy versenytárcsákra amik ugyan úgy csattognak mint most az enyém gyárilag.
Már csak erre jó az SM, de erre nagyon!
Egyebkent tudod-e, hogy a brembo supersport tarcsak utcai es palya hasznalatra lettek kitalalva. Szoval miert ne kellene, ha szinte egy arban volt a sima Oro tarcsakkal?
Mert mi volt a hulyeseg abban amit leirtam?
Hőtágulás?
Egy fix tárcsa érdekesen nézne ki egy verseny után, de abban is van valami amit próbálsz irni :)
Egyénként minek neked verseny tárcsa utcára? Nem értem.
Nem szabad. Vagy el kell adni 120 ba. Az uj is kottyog mint a kotló!
Ebbe a vitaba nem is érdemes beleszólni, mert addig is elszorakoztatnak minket a hülyeséggel. Én hülye meg lecseréltem a gyári lötyögős " versenytárcsákat" :D
Na figyi, olvass vissza. Én azt mondtam hogy a lemezrugó gyengülése miatt kezd el lötyögni a gyári tárcsa. Innen jött az hogy hülye vagyok mert az sinus alátét.
Veled hajlandó vagyok vitázni mert van agyad és be tudod fogadni amit mondok, ugyanez igaz cápára is.
Én nem állítottam sehol hogy egyik jobb mint a másik, kérdeztem hogy miért jobb.
Azért kérdeztem hogy mekkorát mozdul axiálisan a tárcsád mert én láttam olyat ami axiálisan szinte semmit nem mozdult. Axiálisan ha nem mozdul akkor hogy távolodik el a betéttől?
Azért tud a "fix" szegeccsel szorulni a tárcsa mert ugye nem mozdul axiálisan, és ha az egyik oldalon a dugattyú szorul akkor az nekifeszíti a tárcsának a betétet. Ugyanezt egy olyannal ami el tud mozdulni axiálisan beáll a két erőhatás közé így kevésbé érnek a betétek a tárcsához.
Attól hogy radiálisan lötyög, ugye nem tud eltávolodni egyik betéttől sem. csak annak van hangja amikor lassan mész és mindig "leesik".
Az igazi teljesen uszo tarcsak mozognak a szegecseken, igy segitve, hogy onkozpontositodjanak (vagy h mondjak ez magyarul) a feknyeregben, hogy csokkentsek a fek surlodast es akadalytalanul uszhassanak hohatas kozbeni tagulasok es osszehuzodasok kozben. A negativuma egyedul a lotyoges "hangja".
Professzor en se vagyok, de kb ez van leirva
Sírni fog...a röhögéstől...
Szegény Cápa, ha meglátja ezt....
Tényleg nem tudok ennyire angolul. Írd le légyszives.

Én írtam amit én tanultam. Te írd le azt amit te olvastál. Bizonyítsd hogy miért is csökken a súrlódás a lötyögős tárcsával!
Mellesleg amit vettél tárcsát mennyit mozdul axiális irányba ?
Nem pofoz semmi vissza semmit. Nem tudsz angolul, latom. Leirjam neked magyarul? Ha mar a kerdesemre meg mindig nemvalaszoltal, hogy miert forog jobban.
Nagyképű bunkón írtál. Nem mentegetőzöm ha elhiszed ha nem, az poén volt :)

De akkor igazatok van, a lötyögős tárcsa az menet közben oldalirányban el tud mozogva, visszapofozgatva a betétet. Ezáltal csökkentve a surlódást :)
Szted en honnan tudom te agyatlan? Onnan, hogy utananeztem az interneten, nem allitok semmirol biztosat mint te, amig utana nem nezek. Neked is neha azt kene, nem okoskodni mindenrol.
Azert normalisan beszeljel mar, nem hiszem h parasztul irtam volna barmit is. De tenyleg egy kis pocs vagy ugy nezem. Persze, poenbol irtad, utolag mar megy a mentegetes.
Én a te indokodat akartam hallani, de csak azt tudod amit a netről olvastál illetve innen onnan hallottál :(
Hát te de egy nyomorék vagy :D Nem érted a poént akkor az a te bajod :D
Akkor csak nem tudsz angolul, ott van leirva.