Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megszakítván a ketrecharcot...
Gondban vagyok: Rendeltem bontóból egy kormánycsutkát. Legjobb tudomásom szerint K4-es a mocim, ez is akként volt hirdetve. Na megérkezett és teljesen más mint ami az én mocimon van.
1. A villarögzítő csavar máshol van rajta
2. Az karima fele olyan vastag mint az enyémnek, súlyában anyagában jóval filigránabb.
3. A csöve végig üreges még az enyém belső oldala fenekelt

Honnan tudom eldönteni, hogy most az enyém nem gyári vagy amit rendeltem az nem az?
Te most a tenyeket probalod elferditeni :)
Első pont hogy fogalmad sincs a szándékaim felöl és kérdőre vonsz.
A következő hogy milyen jogon vont kérdőre?
Sem rokoni szál sem üzleti kapcsolat de még baráti sincs köztünk?
Kivagy nekem hogy kérdőre vonj bármiről a rántotthúsos szendvicsen kívül?
Azonkívül ok de milyen jogon döntöd el mit és hogy teszek még ha rosszul teszem?

remélem felfogod ezeket.Bár én ezt kétlem.
Azt erzem hogy most tamadni probalsz mert rajottel hogy nekem van igazam. De en varom hogy meselj az eletemrol, hisz te jobban ismered az eletemet mint en a sajatomat.

De akkor meselj arrol hogy miert kavarja fel ennyire a lelkivilagodat ha megkerdezem hogy miert kelett megegy motor ami raadasul palyagep, ha sajnalod ra a penzt es allitasod szerint nem is akarsz hyorsan menni ?
Mesél a fene neked.
Erzed azt hogy igazam van de még nem késő változtatni.
Nézz magadba,vess számot sok időd nincsen.
Mesélj kerlek, tudom. Megcsinaltam a motorszerelo sulit es nem szerelek motort, hegeszto sulit is megcsinaltam de nem hegesztek. Mást mondj. Valami ujat.
Ez azért lehet mert nyitott könyv vagy.
Nem is tudtam hogy te ismered az elet tortenetemet
Tényleg rádragadt a Farok Levi jelző.
Mert csak egy kis pöcs vagy.
Próbálsz ugrálni de csak nevetőgörcs a jutalmad.
Gondolkozz el mit kezdesz az életeddel mert hereként a szülők távozása után nem élsz meg.
nézz már tükörbe te.Mit értél el a puszta létezéseden kívül?
Ami megjegyzem nem a te érdemed?
Hát most ledobtam az ékszíjat.
Annyit fecsegtek itt. Hogy ha lesz egy hétvégén időm szétborítom a féknyergeket azt kitakaritom...ugy is folyadék csere...
Szegyen vagy Zoltán. Gondolkozz kicsit. Hazugsagot halmozol hazugsagra es probalod kimeselni a dolgokat ezzel nyugtatva meg magadat :) életed az neked nincsen :) de nem is csodakozom. Tukorbe kellene nézz egy kicsit :)
Farok levi a szánalmas girnyó létezésed azzal telik hogy engem figyelsz?
Lehetne életed is.
De nem.Velem foglalkozol.
Amikor majd két köbméter föld alatt fogok fetrengeni, akkor nem fog számítani mire költöttem. Én szeretek motorozni, de olcsón nem lehet. Ill. amit igen, azt én nem hívom motorozásnak.
Engedd el, ugyis kimeseli hogy ezert meg azert kell neki a palyagep. En ellettem kuldve melegebb eghajlatra amikor kerdore vontam hogy minek neki a palya motor ha mindig azt hangoztarja hogy nincs penze es nem is akar szaguldozni mert o ilyen nyugis motorozos...
Igazából határokat szabok a hülye hobbinak mert hajlamos vagyok a túlköltekezésre.
És ugyan van,bármikor komplett gépet vehetnék de egyszerűen nem látom értelmét egy kérdéses dolog miatt belefeccölni.
Már így is határon kívül költöttem rá.
A GP-t olcsóbb nézni a tévében.
Csinos, mi?
Ez komoly?
Egy amőba életet azért megajánlok jó magaviseletért, de több tényleg nem jár.
Te mindent kiszámolsz a pénzen rejszolsz, az enyémen is. Én nem vagyok anyagias se pro, se kontra. Sokszor kötök rossz üzletet, mert felindultságból veszek valamit, vagy elnézem, de van az is, amikor valamit nem tartok érdemesnek arra, hogy a piaci árat megadjam érte. De nem anyagi alapon nem, hanem műszaki vagy tartalmi alapon nem. Pl. nem adnék egy hátsó fékért 5000 forintnál többet, akármilyen. Azért nem mert úgyés szétég, berágódik, szétforr, vagy eltörik, fogyóeszköz nálam. Nekem nem ér meg többet pénzben sem, meg időben sem a 20 perc amíg egyiket levakarom róla, a másikat meg felrakom, oszt gyí. Mindez ha nyár van és menni kell. Télen el-legózgatok bármivel hetekig.
Nem kell cserelgetni, szet kell szedni, hornyok ol a sok aluoxidot kikaparni. Es jo lesz a fek.
Ez igaz,pályát tévesztettem és szg. es mohának kéne lennem az alagsorban.
Én egy patika tiszta (tényleg enni lehetett rajta) komplett pár nissin nyerget vettem 200 dollárért 1 tized milit kopott EBCHH betéekkel együtt és mégis vettem hozzá egy karmantyúkészletet.
A mocskok a két átvezető tömítést nem rakták bele a szettbe szal azért még el kellett szambáznom a triumphba.

De a fék az fék.
A hülye hondán a dugókon apró krátereket mart a sós nedvesség így csak a dugó meg a porvédő a munkahengerbe 16 rugó,és 9e a felújító és még betét nincs,meg még aplikálok rá fémcsövet,és ez csak a hátsó egy lom 19 éves géphez ami fingom nincs hogy kell használni.
Jó, de Te egy csóró gyerek vagy én meg gennyes mód tele vagyok lével.
3 kiloért vettem az egész nyenyere hondát.
Jó már 4 körül járok de akkoris.
Megnéztem a motoralkatresz.eu-t, 11.000,- a tourmax az enyémhez, plusz post ktsg, 15ért meg megkapom bárditól a gyárit kiszállítva. Bár a legjobb az lenne ha nem is kéne cserélnem egyáltalán. Bár most ha már szét van szedve darabokra akkor lehet, hogy érdemes lenne, többé ennyire úgyse akarok hozzányúlni a nyergekhez.
Ja és roatt élet, nem találom a keréktengelyről a távtartó gyűrűt...! Lehet nem is volt rajta, nem figyeltem.
Valakinek nincs kukázató. K7-K8 1000 első tengely. Atix?