Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, valakinek esetleg, egy kapaszkodó?
írtam privátot
holnap rádcsörgök
Tel számot adsz? Vagy adom az enyémet! 0630 85164 nyolcvan öt.
Melyik?
Jó dolog a pálinka...
Így már jobban értem.
Én Baján vettem a Sugo-nál
Te nem tudod, mit keresel itt ratyi Apriliás....
Nem! Ezt V4leone írta, csak elfelejtettem feltüntetni!
Sose tudja melyik rendezvényen van, gondolom csak várja hogy valaki rákapjon és tudja magát szórakoztatni.
Eltévedtél Clam?
hajtókarok dugókkal vannak
Sziasztok Gixeresek! GSXR 1000 k1-2 höz keresek főtengelyt hajtókarokkal! Ha valakinek van használható állapotban írjon! Előre is köszönöm!
itt a videó közúton játszódik és ha jól tudom a bsb , endurance, road race , a videó vonatkozásában szóba se jött, szóval vegyünk egy suzukit szalonból (legjobbat mondjuk yoshimura kittel , sőt fejeljük meg egy power commanderrel és állítsa be a leghozzáértőbb) majd tegyünk mellé egy széria v4 rf apriliát szintén egy panigale széria v2 est , akkor a suzuki még mindig el fog vérezni(ami persze ettől függetlenül egy remek motor) , amit te erőltetsz BSB endurance, road race, akkor lenne releváns erről beszélni ha mindenki odaállna a gyár támogatásával és rossi clónjaival és úgy mérnék össze, mennyünk tovább , elért sikerek? mindenkinek van bőven mire büszkének lenni, de hogy a suzuki sor 4 -ese állná meg a helyét ezzel a renault-al szemben a legjobban , azt messze menőkig "felelőtlenség" kijelenteni, ott van a BMW s1000rr , a suzuki közel távol nem látom hogy igyekezne csak egy olyan motort kidobni szériában ami tarthatná a lépést a BMW-vel, szóval ezt is kipipálhatjuk , de akkor te itt megint visszakapaszkodsz a versenysporthoz amire megint csak az a válasz hogy a videó vonatkozásában nem releváns....
Óvatosan fogalmazzatok srácok ezzel kapcsolatban, mert el lesztek hordva hogy nem tudtok vezetni és képtelenek vagyok normálisan motorozni. :(((
Én már megjártam a 4-essel így 5.1 lesz.
Azt nem tudom, de van egy gyanúm hogy a két illető motor használati metódusában kevés hasonlóság fedezhető fel. :P
Crazyjoe nem ép ajánlja....
Jó eséllyel igen, van értelme. A DOT 5.1 folyadékokból magasabb forráspontúak léteznek tudomásom szerint.
Ezt már megbeszéltük. Annyiért nem kell. Bontsuk három részre. Közepe, széle és a kettő között. Ha a kettő közötti részen van 2mm akkor érdekelhet. De biztos nem húszért, meg vagyonért. Akkor dobd a kazánba inkább.
Hol? :D Amúgy nem tudom. Van egy pár a garázsban. De a 3mm-ket 25e-ért adják.
VAn értelme a DOT 4 helyett DOT 5.1 használni????
Jó azzzz??