Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Parancsolj itt van!
http://www.ebay.com/itm/271457...
7000 Ft E-bayről ezt rendeltem én is.... a Minősége első osztályú....
Annyi , hogy kapsz hozzá 6 db távolságtartót és 6db csavart....
Nekem a rövidebb távolság tartók kellettek hozzá és abból is le kellett reszelnem 3mm-ert mert nem feküdt fel a Generátor Deklire...... Ragasztottam a hátuljára szivacsot, leszedtem a 3mm a távtartókból és nagyon királyul felült rá. Az idom pedig 1mm múlik hogy elfért....nagyon ki van számolva! :D
értem
Igen le lehet tekerni, de az alsó csavarnak amiről beszéltél, köze nincs hozzá...
a 636 csúszószárát nekem befogták és letekerték róla a csizmát. az alja menetes volt. a csizma belső oldalán meg talán volt egy apró hernyócsavar még. lehet a suzukinál nem lehet.
Nem baj, megoldom.

A stoppie-t én ezért nem próbálgatom.
De nagy király vagy! Köszi
Sikerült tavaly év végén az utolsó motorozós napomon csinálni egy tigrisbukfencet ezért ilyesmit vadásztam téli unalmas napokon de nem találtam, most kapóra jött hogy megkérdezzem.
Már nem tudom, legutóbb mikor újrahúztam a gépet eltűntek dolgaim köztük pár betűtípus is amit azóta sem találok köztük ezt sem
Ian Hutchinson
Nekem jobban bejött a kötözködős.
Volt? MMM volt, van és lesz!!!
Nembaj, amúgy is jobban szerettelek normális Clam-nak.
Bár az MMM jó volt...
Stimmelni fog rá, mert a dekli bal felső felénél van pici eltérés.
Ahova ezeket fogatod, ott ugyanott vannak a furatok.
Semmit, ez az adatlapomra kéne. Egyébként tény, hogy lenne benne potenciál, csak más szereplőkkel. Csak sajnos az SM megszüntette azt a fajta poénkodást. Még az MMM is tiltó listán van.
Perverz vagy
Viszont a generátor fedél védőd nekem jön be. Sajna K2-re nem találtam
Nem tudja valaki fel lehet bejlagolni K3-ét K2-őre valahogy Pofára tök egyformának tűnik a két évjárat fedele de a cikkszáma más ezért félek nem fog rá passzolni.
Má megint mit tevékenykedsz?
Egyébként milyen betűtípussal van írva?
Picit változtatok rajta, csak egy számot.
Nem tudom, nekem bejön.... :D :D :D :D :D :D
Ha tudod kinek kell , oda adom....
Vidd
Kedvenced?
Valaki épp ilyen kimaradt lánc darabot keresett.
Így sose lesz hajtókarcsapágyas...
A milyen motorod van képed lophatom?
Na ez már nekem is sok pedig szintén "beteg" vagyok
Mi a fenének kell ez neked? Csak barátilag kérdem meg ne sértődj, valóban kíváncsi lennék rá