Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haver nekem is ingyen hajtogatott lapos vasból. Minimalista.
Most komolyan 20ezer forintot adtok egy darab 0.5 ös lemezért meg 4 csavarért mert azt motorosboltba árulják mint hiper szuper speciál rendszámtábla tartó??
Gyuri már megint okos vagy, mint a gixxer csoportban facebookon, nem vagy képben milyen árakban mozognak K5re a normális rendszámtábla tartók.
A rendszám mókolokkal tavasszal találkozunk..... :D :D :D
nálunk itt Pécsett úgy kezdik h megpöccintik a rendszámot hogy fix e..ha nem, akkor nagy a mosoly a faszkalapok fején..........
20000-ért 3at veszek..
Ne szarakodjatok ilyennel, inkább hagyd el a rendszámot, kevesebb bajod lesz belőle.
Persze én is be szoktam mindent tartani...
És ugye nem hátrány h ezt be lehet a farokidom alá visszafele hajtani, így nem gond ez a sok buzi telepített fix fenti trafi. Vagyis ez nekem amúgy se gond, mindig betartok mindent :)
Ilyesmit akarok én is. A régi motoromon megcsináltam elektromosra,de ezzel nem akarok kínlódni, viszont valami megoldás kell,mert a rendszámlevétel nagyon macerás...
Igen, ráadásul szárnyas anyával van belülről felrakva, így ha esetleg gyorsan kéne állítani akkor se legyen gond. Mondjuk ha nagyon meghúzom, akkor is tudom állítani, full fixre csak szerszámmal tudnám meghúzni, de így se fog sztem megmozdulni menet közben.
A Tiéd az állítható?
Volt EBC HH-m a 600ason, nekem bejött. Bár a vesrah-t még sokkal jobbnak mondják, tavasszal ki is próbálok egy RJL-t belőle. Az ára viszont 65euro tárcsánként...
köszi
EBC-t ajánlották már többen is, szerintem kipróbálom! Max. ha nem tetszik, próbálok valami mást is . Végső soron még mindig ott a 100+ ezres művelet!
Szia! Ha új is szóba jöhet, akkor a danger bikenál van normális, állítható, 20e ft alatt ha jól emlékszem. Én ott vettem, jó cucc.
Dánke Sőn!
http://www.colorrite.com/depar...

A bal oldali reszen a selectbox-okbol kivalasztod a megfelelo opciokat, aztan "go".
Sziasztok! K5 1000 színkódokat hol lehet találni neten? A fekete-grafit kellene.
Sziasztok!
K5-6 hoz keresek NEM gyári rendszámtábla tartót!
Akinek van eladó várom jelentkezését!
Látott, de neked össze kéne szedni magad, mert összevissza beszélsz...
320-az, nyugi. Csak a Sedu kicsit értetlen...
A gyári betétek pont semmire sem valók. Vagy Brembo SA vagy EBC HH betétet neki. Akkor majd fogni fog. 5.1-es folyadékkal feltölt, aztán próbálhat.
Az RSV-n azért kicsit más a fékcucc. De ha rá akarsz locsolni +100e-ret, akkor a tiédre is össze lehet olyat állítani.
orvos látott már?
Hi,
Elöl:
csapágy 25X52X15 2db
szim. 32X52X7 2db
Hátul:
csapágy 28X52X12 2db
szim. 37X52X8 1db
csapágy 32X65X17 1db
szim. 39X65X7 1db