Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor szerintem atixot keresd. az apróban biztosan megtalálod a számát.
A sima láncvédő ami nem engedi a láncsprayt a nyakadba szórni :-)
Hali! A gumira gondolsz ami a villán van? Vagy a sima láncvédőre? Atix bontott 1000-est nemrég...
Sziasztok!

K7 1000-hez keresek láncvédő műanyagot (ami a lengővillához van patentolva-csavarozva), valamint jó állapotú átlátszó, vagy enyhén füstös buborékos első plexit.

Akinek van ne tartsa magában. kissedem kukac gmail.com

Üdv Edem
tuti hogy szar a csapágy! nem bírja az egykerót
Cimbim K4 ezerre jó pár éve a rodeóban rendelte meg az egyik oldali matricát és majdnem egy százasba került
Sziasztok! Tud valaki segíteni? K4 1000 el kapcsolatban. szeretném teljesen rendbe rakni szezonra a verdát, csak közben találkoztam egy olyan jelenséggel hogy feltettem bakra (váznál támasztva) és a kormányt forgatva úgy vélem hogy nincs baj a kormány csapággyal viszont egyenes tartásba olyan mintha beugrana a helyére a csapágy golyó. Így kell működnie? Nem szedtem szét és ha így jó akkor nem is tenném. Önsúlya alatt ez nem érződött egyáltalán csak tehermentesen, szabadon lógva. Közép állásból ha elfordítom bármelyik irányba érződik hogy kiugrik a "helyéről". Billenő kapcsolóhoz tudom hasonlítani. Lenne még pár apróság: Gyári matricát oldalidomra hol tudok szerezni illetve tud valaki ajánlani precíz dekorost aki ezt fel is tenné nekem úgy hogy a jelenlegi esztétikai hibásat eltávolítja. Valamint keresek sérülésmentes gyári kormány végsúlyokat. Széles utat!
Alap k4 750 el 2,07 volt
A H.ringre mostmár nem szoktam menni. 2011 -ig jártam .Mivel hozzám sárvár közelebb van ( 130 km.) igy a pannonia ringre járunk.
Gyusza 72!
Valószínűleg igazad van, én nagyon jól tudom nem csak egyenes van a Ringen, mivel 2015-ben átáltunk gyorsulásról pályázásra! De te mennyit mész a H.ringen?
No Tibike akkor elmagyarázom, miért nem vettem meg akkor, de most már egyébként bánom, mert annyiért valóban ajándék volt! Van 1 pár db. 1000-esünk, és amibe nincs Commander annak az elektronikája megvan irva 5 tartományban, és hozzáértő ember csinálta, fékpadon nézve a kipufogó szonda értéket! Semmi értelmét nem láttam annak hogy bele tegyem abba a Pc-t amilyikbe nincs, és fizessek a Pc-és beállitásért 50000-et, amikor már jól be van állitva mindnek az üzemanyag ellátás fékpadon a gyári írásával! Érted már???
Tibi Tibi, te nem változol csak magyarázkodol, én nem téged firtatlak, csak szivom a véred, a hajszáritó 10-esed miatt!
Egyébként meg elhiheted ha nagyon akarnám bele tudnék tolni annyit a blokkba, hogy 190-200 paci legyen keréken. De minek? A 170 és a 200Le-ős motor között nincs 1mp a Hungaroringen. Viszont abból a pénzből veszek 5 új első, meg 10 új hátsó gumit és annak több haszna lenne. És nem lesz üzemórás a motor.
Eddig sosem éreztem azt, hogy hú azért nem javul a köridő mert gyenge a motor.
Csak azt, hogy béna vagyok, szar a futómű, kopott a gumi. Kb. ebben a sorrendben.
Legrosszabb esetben is csak a te féktávodig kapnék 10m-ert, ha én lennék hátul a célrarában.
Hidd elé ha én mennék elöl a nyomomba se érnél még akkor sem ha elspórolnám a célrarát.
Mert a Juhász Dávid a 192Le (keréken) 1000RR-el nem adott nekem 10m-t. És ő nem 105kg+tudja az 1:51-et 1000-es motorral.
Nem kell biznisz. De ha 50-ért vennék slip-on-t, nem hagynám ott 10-ért a PC-at akkor se ha nem kéne.
Az egy dolog mi mennyiért van hirdetve Tibesz
Biznisz kell?
http://www.ebay.it/sch/i.html?...
Az alut kell nézni... ha nagyon túrod a netet, akkor 88-90ert is találsz az angoloknál+10.000 a szállítás... de asszed 70et letesznek érte gyorsban ?
Vedd át és még lesz kis árrésed is a gondolatmenetedet követve
Vadi új!
Kicsit olcsóbban meg 636ra való Gia slip on-t /nem ipersport/ tudok prezentálni összekötőcsovel együtt, de basznak elvinni
A következő balos után meg te volnál lemaradva vagy 20 méterrel, és akkor jönnél rá ,hogy a motorozás nem csak az egyenesekröl szól !
Ha 1x valami úton módon egyszerre tudnánk ráfordulni az egyenesre kapnál vagy 10 métert persze az első kanyarig... és akkor szaladhatnál Ágó komádhoz sírva! :) :)
.
Majd ha utolérsz a ringen izmosítunk rajta.
Nem is a szükség miatt csak jó biznisz. Azt meg te nem hagyod ki. 20 000-ért is ajándék egy ilyen. Ebayen a legolcsóbb is 115$ ami több mint 30 000Ft. De inkább 130-180$-ért mennek a használtak. Mindegy.
Ja és Tibi, a te motorodba nem Pc3 kell másik 10000-ért,hanem 1 jó izmos blokk!
Nem vicceltem Tibi, a srácnak kellett a lóvé nagyon, oda adta az újszerű Yoshit is egy 50-esért, a Pc-re meg már a végén 10-et mondott, de semmi szükségem nem volt rá akkor, mert........., de most már kellene H.Tomi haveromnak, fel is hivtam a srácot 2 hónapja, és azt mondta Ágó vette meg.....! Miért találtam volna ki ugyan, de az is lehet ez már másik Pc 3!
Igen Feri arról vagy Te híres, hogy otthagysz egy 10 000Ft-os PC3-at. Én megvettem volna annyiért pedig nem is jó a motoromba!
Szia!
oliver.rozsnyai@gmail.com
Ágó, adok érte 12000 Ft-ot, mert akitől te vetted, nekem 10000-ért adta volna oda a Pc 3-ast ősszel, mert akkor vettem K7 1000-re 1 Japán Yoshi slip-ont tőle, 50000-ért!