Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy elbúcsúzhat a gyári áttételtől és lánckerék csere....
Esetleg a felfogatások alá tehetsz pár alátétet,akkor feljebb kertül a sárvédő,és nem fog beleérni a láncba.
Hát ez nehéz fialás lesz...
Urak segítsen nekem valaki kérem ha már ennyire bemelegedtünk ....

Láncszett csere K3 1000 a téma....

A helyzet nem tudom eldönteni, hány szemes láncot vegyek....
Igen tudom, hogy 110 csapos (55 szemes) a gyári...

Csak én vettem itt a Mitho kollégától egy belső sárvédőt ami nem gyári (kép mellékelve) és mákomra akkor már annyira meg volt nyúlva a lánc ami most rajt van, hogy nem ért bele.....deee most se rakhatom fel a gyári lánc méretet mert akkor totál bele ér... nagyobb méret kell.

Ma meg is néztem , a lengővilla jelzésénél az 5 diknél ha áll (visszafele nézve a végétől) akkor nem ér még bele a kerék.....
A kérdésem az volna, hogy láttam 114 csapos (55 szemes), 118 csapos (57 szemes), és 122 csapos (61 szemes)... láncot a nagyvas.hu-n csak nem tudom melyik meddig érne gyári áttétel....

Valaki tud ebben segíteni nekem , hogy kb. mennyi jelölést megy előre 4 csaponként (2 szem) ként?
Valóban ??? Görög van a falóban??? :O :O :O
Szia!

Írd meg kérlek az e-mail címedet!

Üdv!
Lehet valaki meg már egy éve 45ös csizmában gurul a 47es lábával és zokni nélkül.
Reggel óta ezen röhögök, csak most volt egy kis időm kacajtani.
Jelen Csak az életben nem vennék fehér csizmát
Nehéz lesz Ilyen alpesi Yetit bele találni.
eddig bírtad?
Sziasztok!
Eladó Forma Freccia motoros csizmám!
1 évet használtam, az eladás oka az , hogy mikor a Shoxban megvettem fehérből csak 47 -es volt , szerelem volt első látásra és a szívemre hallgattam , megvettem. :)
Hát nem kellett volna, mert csak két zokni felvételével használva nem lötyög benne a lábam!
CSere is érdekel 45-ös csizmára , akinek van és nagyobb kell!
Ha pedig valaki megvenné akkor 40.000Ft eladó.
Az új ára 59.000 Ft
http://www.shox.hu/forma-frecc...
Helló ! Válaszoltam Köszi .
Megkaptad a válasz e-mailemet?
Facebookon, van egy gixeres csoport ahova felrakta az eladó cuccokról a képeket és a profilján a saját képei között láttam
És ezt hol látni? :D
Koszi!
Azt anyu tesójától kaptam, de marha jó anyag, úgy hímeztette ......
Nem ez a rávasalós....
Itt Székesfehérváron egy cég foglalkozik hímzéssel.....
Fele annyi áron mint boltba és bármi mintát kitalálhatsz....bármit hímeznek amit akarsz....

http://www.hortexvarrogep.hu/
David a gixeres polot csinaltattad vagy vetted? Fasza!
c5ontkov4c5@citromail.hu

De írtam egy E-mailt is neked már.
apati77@freemail.hu
Dobj 1 e-mail cimet
Sziasztok! BUÉK!

Eladásra kínálom a GSX-R 1000 K3 -am egyéb alkatrészeit amiket én már nem használok

-Xenon szett
( Tököm tudja milyen nem értek hozzá, ahogy megvettem a motort ezt kiszedtem belőle és csak sima izzóm van bent)
10.000 Ft - mindennel együtt ahogy a képen látod. Így volt nekem is bent.
- Kék p&p olaj betöltő sapka (agotól rendeltem anno, felváltotta egy arany színű)
3000 Ft
- Levegőszerű 2 km-es Hilfofiltro és egy K&N sportszűrő, sznob gyári fanatizmusom miatt felváltotta őket a gyári, rögtön a gixxi megvétele után.
3000 Ft.- Hilfo
10.000 Ft - K&N
- Kék kormányvég, felváltotta az arany színű
3000 Ft

Ha kell minden akkor lehet alkudni....
Boldog Új Évet Gsx-r-es kollégáim!