Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A régi profilom törölve lett! Az R6 pedig eladva.
Nem lettem az, bár nem tagadom az R6-ot sokkal jobban tisztán tartottam, mint a Gixxert. Lehet a színe miatt, azon minden szar meglátszott.
Clam neked hova tűnt a rendes profilod? Meg az a gyönyörű R6 meg a többi.............?
Miért lettél te ilyen szelebúrdi? :D :D :D: D: D
Engem ez a kiülés téma érdekel! Vélemény? Csakhogy legyen sportmotoros téma. Tudod azért van nagyobb majrém kicsit, mert jobban kiülök és így biztonságosabb stb. Emlékszem, hogy Bitti a kiülés/lógás ellen volt, de sehol nem találom azt videót vagy cikket.
Igen, csak egyet mondok, légellenállás!
Ja, akkor jó! Amúgy idiótaság lett volna megcsinálni, szerintem.
Alaposan lemosva.
Tényleg nem szeretem ezt a kijelentés, de nem vitázok rajt....
50.000 km van most benne............ 28.000 el vettem...... 2013 ban....
Lehet nem mentem vele k@rva sokat , de amikor tudtam még boltba is a Gixxivel mentem....
Hogyan használjunk sportmotort témakör.
OOOO várjál kedves, elsőnek majdnem a sárvédőhöz igazítottam, meg is rendeltem a 122 csapos láncot a leghosszabbat, de aztán idő közben sikerült fasza kis gumi bakokkal megemelnem a hátsó sárvédőt, hogy a gyári 110 csapos elférjen.... így a 122 csaposból vághattam gyári méretre..... Gyári ment alá....
Itt a bizonyíték:
http://www.sportmotor.hu/foto/...
A nem használja kijelentést nem szereti...
Ha nem használja, nem is lesz koszos... Ilyen céget kéne nyitnia...
Örülök, h boldog lettél!
Igazából a tisztaságmániáját nem szólom le, én is az vagyok, de annyira azért nem, mint ő. Az ízlése pár dologban számomra furcsa, de ugye kinek mi. Amit butaságnak tartottam, hogy a sárvédőhöz igazította a láncot. Most nehogy besértődj Csontkovács! Csak elmondtam a véleményem és nem a hátad mögött.
Áhh, hagyjuk is...
Írj üzenetet a hírdetésre, vagy csörögj rám.

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
HO HO HO H KÖSZI CICA!!!!
Én azt mondanám hogy beteg vagyok! :D :D :D :D
Akkor megvan a gyári száma, hétfőn csörgök Boglárra meg is rendelem , nem is vészes! :D :D :D
OOOOO Köszönöm! Egy úr vagy!
Mondasz egy e-mail címet oda elküldeném akkor a postai címemet! :D :D
Jah, és persze mindkét oldalon van.
Én máshogy nevezném...
Azt már meg sem merem említeni hogy ilyen vackot biciklibótban 150-é hozzávágják.
Elég perverz vagy. Rá nem tenném, de te tudod.
Szia!
Ezek egy Triumph-on voltak, de gondolom fel tudnád rakni egy kis fantáziával.
Elküldöm postán ha kell, nem kérek érte semmit, nekem úgy is csak itt állnak.
Az amerikai példányokra szerelték csak.
Hátul is van rajta...hülye... Amúgy, feltűnt, h az nem K4 hanem K3?