Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nem.
Neked is kell?
Ja.
Ez nekem?
De.
Akkor ne csináljak?
Ez tenyleg jo, ha hamarabb latom lehet vettem volna ilyet en is. Most mar mind1, a mostani is tetszik, plusz allithato, igaz egy 10essel dragabb volt.
Nekem is kis rendszámtartóm van (R&G) de sajnos a mai világban a fix nem állja meg a helyét
ahogy értelmeztem a vége felé már nem felhajlósról volt szó:) Magyar 001 kolléga hozzászólásától meg a 10 ezertől.. :D :D lényegtelen. Nekem ez bevált relatív jó áron van,teljessen normális kivitelezés.
De ez egy fix tartó amit az ebay-on max 10-fontért vesz az ember és haszonnal tovább adja a vaterán...
http://auto-motor.vatera.hu/motor_robogo_quad_alkatresz_felszereles/karosszeria_kulso_elem/idom_burkolat/led_rendszamtabla_tarto_k5_05_15_suzuki_gsxr_1000_2183511431.html
Hibátlan,a srác is korrekt,minden motoromra tőle vettem,jó a világítása is (E jel is van benne),a villágítás tetejére nyomok egy prizmát és beleköthetetlen..
Bocsánat, kaptam!
Használtan vettem! Rajta volt! Hihetetlen, nem?
jól van........elnézést,bocsánat
Akkor az allitolagos motorodra miert nem te csinaltad? :)
Én megcsinálom neked!
Akkor kezdj el gyartani es 10ezerert adni egyet, garantalom h halalra keresed magad vele, mert 18 alatt nem talaltam semilyet, pedig hidd el en se akartam 20at adni, de sajnos ennyi az aruk. Nem vagy egyedul, de ha megnezed a legtobb motoron (mondjuk 1-1.5 milla felett) nem otthon eszkabalt tarto van. Mondjuk nekem a 600ason egy sokkal egyszerubb cucc volt, az lehet h nem volt 10nel dragabb, de olyat nem talaltam
Én se vagyok lakatos de egy lemezre felrajzolni mit akarsz majd kivágni lemezollóval vagy flexel és hajtani neki 2 fület majd fúrni pár lyukat ehhez nem kell lakatos végzettség csak egy filctoll, egy flex, egy fúró és egy kicsi ész.Ja és egy fújós festék ami kb 1000ft. És ne vedd sértésnek mert Én nem veszekedni vagy kötekedni járok ide mint sok troll fasz az oldalon.Tőlem azt veszel a gépedre ami csak jólesik ha akarsz 100ezerért is vehetsz rá rendszámtartót csak pl az Én lélektani határomon egy ilyen egyszerű alkatrészért amit kb 1 óra alatt összedobok irreálisan sok 20 rugó.És ahogy látom nem vagyok ezzel egyedül.
Es ki beszelt a gyarirol?
tessék......
De jo h mar megint itt vagy :) mutass mar k5re egy elore kesz normalis rendszam tartot. Nem vagyok lakatos h otthon megcsinaljam. Nekem megert egy huszast h normalis legyen, azt is leszarom ha neked nem erne meg, csak akkor nem tudom mit szolsz bele ;)
Van egy csomó lemezem ithon. Ha van kedved adhatnál érte egy 20 ast.
Van egy Valtermoto matricám ha kell, csakhogy eredetinek tűnjön!
http://www.sportmotor.hu/video...

Saját magam csináltam minden porcikáját,de van amikor olyan kedvem van és adok 20ezer forintot egy darab lemezért...