Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, Nektek is Boldog Új Évet kívánok, rendőr mentest, teli tankost... :)
Sziasztok BUÉK mindenkinek!
Buék minden GSX-R 1000-esnek!
BÚÉK !
Neked is hasonló jókat
Motorozási Élményben Gazdag Új Évet Kívánok !
A teljesség igénye nélkül f.ferinek, bigoneoszinak, cápának,csonkovácsnak, dubelnek,ddtnek,oszinak és mindenkinek aki ezt a fórumot gazdagítja!
K.G.
Köszi! Szépek, ráadásul a rettentő drágánál egy hangyafaszányit olcsóbbak is
Majd ha minden másom meg lesz, akkor elgondolkodok rajtuk
PVM.
Az zx10 hátsó felnije is hajlamos volt törésre (04-05).
Ne legyél már Te is ilyen ostoba
Ebből feljelentés lesz! Megbecsteleníted a nagy márkát!
NIncs, mivel K5-ökkel már nem versenyzünk, csak K7-ekkel, ahhoz természetesen van Yoshi slip-on is és rendszer is tartalékban!
Nem az üzletpolitika ilyen hanem az anyag. Valamit valamiért.
Most már elhiszem, de ezek szerint jó az üzlet politikája a Marchesininek, eladja aranyáron és még utána 3 évenként leveszi szépen az ügyfeleket! Hát nekem ne festegessék 600 euróért a 2 felnit!
Na amúgy utánakérdeztem. Egyik ismerősöm K7 1000-hez vett újonnan Marchesini felniket. Gyári előírás szerint 2 évente vissza kell küldeni a gyárba röntgenre ÉS újrafestésre! 300 euró/db!
Szia Feri! Nincs véletlen K5 1000re valami jobb féle szép állapotú Yoshi dobod vagy rendszered? Vagy tudsz-e esetleg vkit akinek van?
Ez most hogy jön ide?
És a ZX 10 -esé nem tud elrepedni, tudod még a 04-esekre visszahivás is volt az első kerékre, és nem mindenki vitte vissza, te vissza vitted......
Kovácsolt alumínium aranyra eloxálva. A magnézium gyárilag nem aranyszínű, hanem szürke. A védőréteg miatt lesz arany.
Könnyű, könnyebben javítható, repedésre nem hajlamos, olcsóbb!
Nem tudom. Valószínűleg.
Olyan nincs, hogy sosem sérült. Max. ha nem használták őket. Nem kell elesni vele. Több féktárcsa megy tönkre gumiszerelés közben mint bárhol máshol. Miért lenne másképp a felnikkel?
Ha augusztusban jutnék hozzá fel sem tenném. Télen elküldeném olaszba több száz euróért.
Én Tibit személyesen ismerem, téged meg nem, az ő válaszára vagyok kiváncsi!
De sok a gond.
Az más kérdés ki mit tenne! Ez van így van és így is kell szeretni! Azért mondtam hogy én felőlem gurigázhatok azzal sérülés mentesen 30 évet is engem nem izgat. Ez tény.
Pedig minden vágyam lenne egy arany marchesini... Akkor mi van helyette ami bírja is az utcai használatot és van olyan szép? Nem kell 2 kilósnak se lennie