Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerelem szerelem
Ez drágágb mert precíziós szerszám és szakember kell a 4. henger levágásához.
Zoli negyedik hengerre már nem telt?
Nekem is hasonlo problemam van (vagyis mar csak remelem volt, tavasszal kiderul) a k5 fekkel. Amit mar vettem, az egy brembo fofekhenger, hozza fem fekcso, meg kap fekbetetet is (vesrah). Ha ez nem eleg, akkor brembo m4 nyergek (vagy olcsobb megoldaskent szobe johetnek az r1-r6 nyergek 2006ig ha jol tudom) jonnek meg ra, de ott lehet h kap uj tarcsakat is (brembo supersport), mert a szerelem szerint is mar hatereset a logasuk a szegecselesnel.
Az jó is,mert csak 3 db kell.
Az ugy eleg gyanus, nekem a legolcsobb forrasbol is 2900 darabja. Vigyazni kell az ngkval, szeretik hamisitani.
Ez szép, köszönöm a tippet!
Nekem is ott van az R.
Hayabusa tárcsa jó lesz 320-as méretben+4 db távtartó gyűrű a nyergek alá. Esetleg 4 hosszabb csavar opcionálisan.
http://www.ebay.com/itm/2-Fron...
Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekel van elfekvőben K5-6 1000 benzinpumpám 20000Ft.
Első féknyereg pár 15000 Ft.
R6 talan R1 nyergek jok bele ( radialis)
Bocsánat, egy dolgot elfelejtettem :-) Már K6 első futómű van elöl :-) Tehát ehhez kellene "optimalizálási" lehetőség. Milyen féktárcsa mehetne rá?
Én tennék bele fiatalabb teleszkópokat radiális fékkel és sokkal nagyobb tárcsákkal.
Sziasztok! Feltenném itt is a kérdést, hátha hamarabb tudtok rá megoldást:
"Megpróbáltam rákeresni, de nem sikerült, hátha volt már téma: K3 750 első féket mire lehet lecserélni jobb fékhatás érdekében? Mintha Yamaha rémlene, de nem tudom... Segítségeteket előre is köszönöm!"
eladtam a motort és megmaradt. elfér a polcon.
Spec a szervízeknek más az ár mint a halandóknak.
Bár nekem az EIX kijött 9e-ből és csak besétáltam a motorbótba.
Van előnye rengeteg a konstrukciónak.
Persze ha csak rád maradt akkor visszavonom, de attól még nem túl jó üzlet nekem :)
Nem vagy tolakodó, autószervizünk van, 6ezerért kihozta az Autonet mind a négyet... De azért értékelem, hogy próbáltál egy kis pénzt keresni :)
Szia.
Pár apróságom van nekem is.
a váz és az idom közötti kis betét elem is van.
van hátsó idom is eredetiben.
szeva! baloson a látható törés van, jobboson felül törött, ha kell akkor a betétet is megkeresem.
szia
nem akarok tolakodó lenni, nekem van 4 db új 8000 ft+postáért odaadom ha kell. hozzászólásokat kérem mellőzni. köszönöm.
Sziasztok!

GSX-R 1000 k5-k6 jobb, bal oldalidom és fejidom, nincs valakinek eladó?

A választ előre is köszönöm.