Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tibi, csak 1 kérdés! Ha te hozzájutnál szinte ingyen 5 éves kov. magnézium Marshesini felnikhez amik sosem sérültek, akkor te egyből küldenéd ki őket Olaszországba sok 100 euróért vizsgáltatni őket???
Hát a Marchesini biztos nem szart gyárt és náluk is 3 év az élettartam esés nélkül.
Ez ugyan gokart de magnéziumfelni.
http://www.gokartmagazin.hu/te...

"A gyártást tekintve magas és alacsony nyomáson lehet önteni, így ez két típusú terméket jelent. A mi előnyünk, hogy az általunk kifejlesztett technológiával az alumíniumhoz hasonló ellenállású magnézium fenit tudunk készíteni. A hagyományos és elterjedtebb magas nyomású megmunkálás nem teszi lehetővé a megfelelő a megfelelő merevség elérését így gyakran már egy verseny után is megjelenhetnek repedések a felnin."
Tibi, tudod van Magnézium felni, és van kovácsolt Magnézium felni, ezek mind minőségben és árban is erősen eltérnek, ha jól tudom!
Én elhiszem, de keress már elő egy vagy kettő újság cikket erről ......
Így talán link lesz belőle.
http://www.motorrevu.hu/beszamolo/alapanyagok_a_motorkeszitesben
Az első szériás magnéziumfelnik ajánlott élettartama 1 szezon volt. A mostaniaknak ha nem sérülnek 3-4 év. A Marchesini felniket ha jól tudom (nem emlékszem pontosan) 2 vagy 3 év után évente vissza kell küldeni a gyárba röntgenezésre. Egyszerűen elöregednek. Pár kavics felverődés is elég neki, hogy elkezdődjön az oxidáció. + Könnyebben is reped. Itt nem látható repedésekről beszélünk.
Kicsit többet kell olvasni. :) http://www.motorrevu.hu/beszamolo/alapanyagok_a_motorkeszitesben
Nem viccből kapsz szaré hugyé 8-10 éves magnéziumfelniket.
Arról én nem tehetek hogy nem tudsz róla!
Magyarázni meg nem kell, mert ez olyan mint az 1+1=2.
Ez tény ha elfogadod ha nem.
Én még sosem olvastam ilyent egy kovácsolt magnézium felniről ha nem sérült, (ha sérül az más tészta) pedig 20 éve foglalkozom nagy motorokkal, és olvasok is eleget ami 1000-es sportmotorral kapcsolatban van!
Lehet ki is dobom őket, annak ellenére hogy 900000-be kerültek újjonnan!
Azok a pöcsfejübandához tartozom akik olvasnak motoros újságokat és hajlandó vagyok hinni nekik. Pusztán ennyi válaszolva a következő kérdésedre hajlandó vagyok kútba ugrani is de csak utánuk!

Kevlár sisakokat is 2-3 évente cserélni kéne. Az más kérdés hogy a csóró magyar 6 -7 évig is hordja mert nincs rá pénze cserélni. Ugyan ez a tészta ezzel is tehát magnézium felniről beszélnünk! Én felőlem gurigázhatok vele 20 évig is lehet,,,, ugyan úgy lehet egy kevlár héjas búkót is hordani 30 évig. Remélem érted miről beszélek.
Magyarázd már el nekem, ha pl. 1 Marchesini kovácsolt magnézium felni sosem sérült meg, akkor bizonyos év után miért megy tönkre???
Mivel nekem van 1 pár, és kutya bajuk!!!
Előre mindenképp a gumisat veszem, már kitököltem miért van rajt a gumi , az csillapítja a lánc csattanását magyarul nem lesz zajos...... nekem annyit megér , hogy ne kerepüljön..... hátulra jó lesz a JT lánckerék meg DID arany lánc azt kész :D
Még jo hogy lehet kapni. meg nem venném annyiért ha gumis ha nem.
A magnézium felniknek van egy élettartalma, pár év utánn elöregednek. Aztán majd hogy nem kilehet őket baszni. Csak érdekesség képpen. Bizonyára a gyártási éve az árát is befolyásolja.
Ismerlek. Csak kötölőzködtem. Aztán eszembe jutott hogy pont jó embernek írom ezeket. De cigányokkal tényleg vigyázzz
A JT jó lesz, csak hangosabb, mint a gyári, és nekem két első is lekopik mire egy hátsó elfogy.
Tárcsástól párban kb. 120,000Ft. A PVM kerekeimet is annyiért tudtam eladni. 16,5 nem kell senkinek.
Na ja en legalabb nem hisztizem es csapkodom feszbuk videon csak a zold trutyit nezem.
Upsz, ez lemaradt
Nem,a japo mernokoktol lesz sikban.
Hát persze, hogy jó, ha meg nem, majd megoldod, elvégre ügyes szerelő vagy
Jo ez haccaz cbr-re?
szigoruan gombokert meg tepozarakert.
Nem attól lesz síkba az első - hátsó lánckerék?
De akkor mire való az a gumi? Mert még nem néztem de az valamilyen szinten távolság tartó is nem?
Mert szélesebb mint a JT lánckerék???
22.000 FT akarnak kérni 1db első lánckerékért.........
A JT meg 2700 Ft ennyire gagyi vagy mi............
itt leltem neked
Eladó
120/75R420 Pirelli Dragon Slick 0201 új SC1 13000ft-
190/65R420 Pirelli Dragon Slick 1505 új SC2 18000ft-
Párnak tökéletes, de külön-külön is megvásárolható.
Kerékre szerelve még sose voltak, eladósoron ragadt gumik, újkori ár töredékéért.
Postai utánvét 2 munkanapon belül.
Díja 1650Ft, 1 és 2db gumi esetén egyaránt.
A hirdetés céges, Lengyár Gumiszerviz (9200 Mosonmagyaróvár)
E-mailben és telefonon egyaránt választ adok kérdésére.
0670 519 8448
motorgumi11@gmail.com